Sportsbikeshop

Kesi

Active member
Oct 7, 2015
449
58
28
split
Ekipa, jel tko kupovao na sportsbikeshop.co.uk?
Imaju sada oxford heated grips na 35% popusta pa se razmisljam da uzmem, premium model su po cijeni obicnog modela, steta bi bilo propustiti

Spori

Well-known member
Mar 7, 2016
2,376
541
113
pgz
Itchy boots je imala nesto sto ju je odbilo od tih istih,...???
:unsure:

pikacu79

Well-known member
Aug 17, 2005
1,932
634
113
Narucio rukavice kod njih brza dostava i tracking sve bilo ok.

pivko11

Member
May 6, 2020
43
19
8
Samobor
Itchy boots je imala nesto sto ju je odbilo od tih istih,...???
:unsure:

Baš sam neki dan vidio taj vidio, stavljala ih je na svoj novi(ji) motor...

Mislim da je stvar bila samo u veličini kontrolne jedinice. Ove koje je uzela imaju nešto manji "kontroler" pa ga je mogla smjestiti na poziciju gdje joj manje smeta...
Pogledaj tu;

Edit:
Ja sam uzimao kod njih štender, sve 5. Brzo došlo, nikakvih problema...

lp
P

• Like
Reactions: Spori

Srki

Well-known member
Dec 1, 2002
6,439
461
83
vrhunski webshop, ak nešto trebam prvo kod njih gledam, jebene cijene i usluga👍

Srki

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
10,716
1,226
113
48
ZG
Kupovao 2-3 puta tamo u zadnjih par godina i ponovo cu, jedino ne znam kako ce bit kad se bude carinilo i oporezovalo obzirom na brexit

mate

Administrator
May 22, 2002
2,651
2,395
113
Nemamo sta vidit kad je paki srki reko da su top.😄

Srki

Well-known member
Dec 1, 2002
6,439
461
83
Nemamo sta vidit kad je paki srki reko da su top.😄
drago mi je da si primijetio, konačnoneš pozitivno sa skele, dakle mora valjat da ga jebeš😂

jednom sam naručil krivi vizir za Araicu, zamijenili su mi u roku 5 dana i platili i povrat i ponovno slanje za Vukojebinu

nedavno sam naručil nosač za kofer i Givi kofer. žena me iz shopa nazvala da još jednom provjeri za koji motor trebam nosač, jer često se ljudi ne snalaze u Givi ponudi i kojikujac na koji drugi kujac paše.
da ne govorim o cijeni, koja je bila 30% niža neg bilo gdje drugdje

Srki

Last edited:

catevs

Member
Feb 16, 2007
601
4
18
41
Bjelovar
Ja sam, naručio 2 kacige i sve je došlo u roku par dana, plaćanje paypal-om tako da nije bilo problema

Last edited:

Kesi

Active member
Oct 7, 2015
449
58
28
split
Vidio sam da imaju odlicne ocjene, evo, narucio sam grijace, za 300 kn manje nego sto bi ih inace kupio, tako da to nisam mogao propustiti, da, i trebalo iskoristit dok jos ne pocnu cariniti i pdv tuci

marino z750

Active member
Jan 28, 2013
450
72
28
52
UK
Jako su dobrI, ja sam imao nekoliko reklamacija I nekoliko zamijena i sve proslo u redu.
doduse meni je delivery isao u englesku pa je to onda puno jednostavnije.
u svakom slucaju, shop je super i zaista imaju super cijene

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
10,716
1,226
113
48
ZG
trebalo iskoristit dok jos ne pocnu cariniti i pdv tuci
- a to ce biti kada?
[/QUOTE]

31. prosinca 2020. završava prijelazno razdoblje utvrđeno Sporazumom o povlačenju Ujedinjenog Kraljevstva (u daljnjem tekstu: UK) iz Europske unije(u daljnjem tekstu: Sporazumo povlačenju), što znači da od 1. siječnja 2021. UK prestaje biti dio zajedničkog tržišta i carinske unije

seki22

Well-known member
Mar 29, 2009
7,089
428
83
malo tu,malo tamo,malo svugdi
- a to ce biti kada?

31. prosinca 2020. završava prijelazno razdoblje utvrđeno Sporazumom o povlačenju Ujedinjenog Kraljevstva (u daljnjem tekstu: UK) iz Europske unije(u daljnjem tekstu: Sporazumo povlačenju), što znači da od 1. siječnja 2021. UK prestaje biti dio zajedničkog tržišta i carinske unije
[/QUOTE]
A dogovora izgleda nece tako lako foc tsko da se moze ocekivat haos
Ja nisan poslovs sa ovim shopom ali jessn sa rugged roads-om
Sad san miran
Kad ovi shop propadne radi carine ostajr XL(talijani) Moto a dobar je Motocard(spanjolci)
Iz motocarda nisan naruciva ali sa XL mota jesan.doslo sve

Nego koja smo mi vukojebina
Preko Amazona kad narucis u americi stize sve jako brzo
I sa americkih internet shopova
Narucia dainese preko kolege tamo i salje se bez postarine i to iz Italije
Inace cijene na Ebayu i amazonu za amere su na trenutke doista popularne
Ako je nesto 300 eura plus postarina 20,30 u americi je 290 dolara bez postarine

Ivanos46

Well-known member
Apr 15, 2014
1,115
131
63
ja sam preko tog webshopa uzimao rukavice,cizme i hlace,sve bilo okej,odgovaraju na upite,nemam nikakvih zamjerki,a cijene su im top,dosta povoljnije od drugih web str sa moto opremom,tako da samo preporuke za tu web trg.(y)

marac_zg

Member
Apr 11, 2008
908
3
18
pogodi..
Odličan webshop, odlična iskustva s njima imam, šteta zbog Brexita, sumnjam da će mi se dati sa našom carinom stalno zezati, a i ne znam kako će se pitanje povrata i zamjene od 1.1. rješavati i koliko će biti komplicirano.

Kesi

Active member
Oct 7, 2015
449
58
28
split
Narucio sebi i kolegi, on je svoje vec montirao i hvali ih toliko da me joj jedan zamolio da mu ih narucim.
Stigle kroz desetak dana, jedina zamjerka je sto su jedne dosle unutar druge kutije napunjene onim zracnim jastucicima, a druge u nekoj vrsti koverte cijele zgnjecene ( neostecene doduse ). Trece jos iscekujem.