Sportsbikeshop

Kesi

Active member
Ekipa, jel tko kupovao na sportsbikeshop.co.uk?
Imaju sada oxford heated grips na 35% popusta pa se razmisljam da uzmem, premium model su po cijeni obicnog modela, steta bi bilo propustiti
 
Itchy boots je imala nesto sto ju je odbilo od tih istih,...???
:unsure:
 
Itchy boots je imala nesto sto ju je odbilo od tih istih,...???
:unsure:

Baš sam neki dan vidio taj vidio, stavljala ih je na svoj novi(ji) motor...

Mislim da je stvar bila samo u veličini kontrolne jedinice. Ove koje je uzela imaju nešto manji "kontroler" pa ga je mogla smjestiti na poziciju gdje joj manje smeta...
Pogledaj tu;

Edit:
Ja sam uzimao kod njih štender, sve 5. Brzo došlo, nikakvih problema...

lp
P
 
  • Like
Reactions: Spori
vrhunski webshop, ak nešto trebam prvo kod njih gledam, jebene cijene i usluga👍



Srki
 
Kupovao 2-3 puta tamo u zadnjih par godina i ponovo cu, jedino ne znam kako ce bit kad se bude carinilo i oporezovalo obzirom na brexit
 
Nemamo sta vidit kad je paki srki reko da su top.😄
drago mi je da si primijetio, konačnoneš pozitivno sa skele, dakle mora valjat da ga jebeš😂


jednom sam naručil krivi vizir za Araicu, zamijenili su mi u roku 5 dana i platili i povrat i ponovno slanje za Vukojebinu

nedavno sam naručil nosač za kofer i Givi kofer. žena me iz shopa nazvala da još jednom provjeri za koji motor trebam nosač, jer često se ljudi ne snalaze u Givi ponudi i kojikujac na koji drugi kujac paše.
da ne govorim o cijeni, koja je bila 30% niža neg bilo gdje drugdje


Srki
 
Last edited:
Ja sam, naručio 2 kacige i sve je došlo u roku par dana, plaćanje paypal-om tako da nije bilo problema
 
Last edited:
Vidio sam da imaju odlicne ocjene, evo, narucio sam grijace, za 300 kn manje nego sto bi ih inace kupio, tako da to nisam mogao propustiti, da, i trebalo iskoristit dok jos ne pocnu cariniti i pdv tuci
 
trebalo iskoristit dok jos ne pocnu cariniti i pdv tuci
[/QUOTE]
- a to ce biti kada?
 
Jako su dobrI, ja sam imao nekoliko reklamacija I nekoliko zamijena i sve proslo u redu.
doduse meni je delivery isao u englesku pa je to onda puno jednostavnije.
u svakom slucaju, shop je super i zaista imaju super cijene
 
trebalo iskoristit dok jos ne pocnu cariniti i pdv tuci
- a to ce biti kada?
[/QUOTE]

31. prosinca 2020. završava prijelazno razdoblje utvrđeno Sporazumom o povlačenju Ujedinjenog Kraljevstva (u daljnjem tekstu: UK) iz Europske unije(u daljnjem tekstu: Sporazumo povlačenju), što znači da od 1. siječnja 2021. UK prestaje biti dio zajedničkog tržišta i carinske unije
 
- a to ce biti kada?

31. prosinca 2020. završava prijelazno razdoblje utvrđeno Sporazumom o povlačenju Ujedinjenog Kraljevstva (u daljnjem tekstu: UK) iz Europske unije(u daljnjem tekstu: Sporazumo povlačenju), što znači da od 1. siječnja 2021. UK prestaje biti dio zajedničkog tržišta i carinske unije
[/QUOTE]
A dogovora izgleda nece tako lako foc tsko da se moze ocekivat haos
Ja nisan poslovs sa ovim shopom ali jessn sa rugged roads-om
Sad san miran
Kad ovi shop propadne radi carine ostajr XL(talijani) Moto a dobar je Motocard(spanjolci)
Iz motocarda nisan naruciva ali sa XL mota jesan.doslo sve

Nego koja smo mi vukojebina
Preko Amazona kad narucis u americi stize sve jako brzo
I sa americkih internet shopova
Narucia dainese preko kolege tamo i salje se bez postarine i to iz Italije
Inace cijene na Ebayu i amazonu za amere su na trenutke doista popularne
Ako je nesto 300 eura plus postarina 20,30 u americi je 290 dolara bez postarine
 
ja sam preko tog webshopa uzimao rukavice,cizme i hlace,sve bilo okej,odgovaraju na upite,nemam nikakvih zamjerki,a cijene su im top,dosta povoljnije od drugih web str sa moto opremom,tako da samo preporuke za tu web trg.(y)
 
Odličan webshop, odlična iskustva s njima imam, šteta zbog Brexita, sumnjam da će mi se dati sa našom carinom stalno zezati, a i ne znam kako će se pitanje povrata i zamjene od 1.1. rješavati i koliko će biti komplicirano.
 
Narucio sebi i kolegi, on je svoje vec montirao i hvali ih toliko da me joj jedan zamolio da mu ih narucim.
Stigle kroz desetak dana, jedina zamjerka je sto su jedne dosle unutar druge kutije napunjene onim zracnim jastucicima, a druge u nekoj vrsti koverte cijele zgnjecene ( neostecene doduse ). Trece jos iscekujem.