spuh

dani83

Active member
di kupit u osijeku levince rr za gileru runner50? bio kod ivandije i u kridomi, nemaju neće ni imat u skoro vrijeme
 
Provozaš se do PŽ i dok meni platiš pivo, dečki u MMS-u ti to promjene...  (y)
 
jel znaš koja cijena?
 
hvala, budem ih nazvo poslije uskrsa
 
jel paše sa pežovog skutera levince rr za gileru?
 
dani83 said:
jel paše sa pežovog skutera levince rr za gileru?
Naravno da paše...uz fleksericu sa šajbom promjera 115mm (ili više),pristojan elektroaparat (ako nemaš co2 ili sl.),
i još ako ti pođe za rukom da netko drugi to napravi umjesto tebe... (y)
 
ne mogu vjerovat da nigdje u osijeku i u zagrebu nema tog auspuha za gileru, ajd u osijeku, al u zagrebu da nema
 
jel zna možda neko jel ima u splitu tog auspuha?
 
X-Spirit said:
jesi zvao auto bil(zagreb) i bencony moto(sesvete), oni bi trebali imati leo vinci spuhove

nisam nikog zvao u zg, seka mi je u zg-u pa sam joj reko da pogleda, sad ne znam di je sve ona gledala
 
nije gledala tamo, otiće u petak
 
našo sam polovni jedan u vk, sumnjiva mi je malo cijana 650kn a kaže da je star mjesec dana. jel zna možda neko lika?
 
pa trazi slike da ti posalje, nemoj nist kupovat dok ne vidis kak izgleda, i skini cijenu jos, bar za 100kn
 
mulja lik vjerojatno, kaže u ogolasu 1 mjesec star, ovako 2 mjeseca star, a 3 dana star oglas malo kilometara vožen, nema ni ogrebotine koda je iz trgovine nemože ga uslikat kaže, a ne da mi se ić do vinkovaca da vidim da vidim da me laže.

odgovorili su mi na mail iz motomonda, da imaju, cijena je 1200kn pa će seka danas otić i kupit, malo puno možda bolje da se zaletim do vinkovaca. :mrgreen:
 
kupila mi je zx, uvalili joj spiku da se rr više ne proizvodi, a meni na mail odgovorili da imaju rr e ti trgovci
 
strasilo said:
Provozaš se do PŽ i dok meni platiš pivo, dečki u MMS-u ti to promjene...  (y)

jebiga ništ od piva, nisu imali kod tebe