Spustanje KLE-a

BedoMedo

Active member
bok svima..
trebao bi pomock oko spustanja klea da bi ga cura mogla voziti... trebam pomoc u vidu informacija.. brojeva telefona.. cijena....
hvalal
 
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

A da bejbi das novu pilu a ti se nastavis voziti na KLE-u, ionako ti ovaj novi ne stoji?

:mrgreen:

A da nazoves KMS?

:jesus:

Sori nisam izdrzao
 
imas ti potpuno pravo...
zapravo mi se niti nesvidja zzr... bolje da se ja vratim na kle :)))))))
 
Čovek zna kaj vredi :mrgreen:

Ako budeš kaj napravil glede spuštanja...napiši (y)
 
ne bih ti preporučio da mjenjaš visinu motora, ako diraš "dog bonove" poremeti se ciklistika motora
ja sam povisio zadnji kraj na Z-u i izgubio je na voznosti u zavojima, sad ću to vratit kak je bilo jer ipak je tvornički najbolje
 
a da joj naljepiš debele đonove :LOL: :misli:
 
GSX 1402 said:
a da joj naljepiš debele đonove :LOL: :misli:
Ima nesto u tome, ja se sa svojih 175cm puno ljepse osjecam na KLE-u u cizmama sa debljim đonom negu u tenisicama (y)
 
BedoMedo said:
bok svima..
trebao bi pomock oko spustanja klea da bi ga cura mogla voziti... trebam pomoc u vidu informacija.. brojeva telefona.. cijena....
hvalal

nemoj spustati paKLEnjaka. On je zapravo bolji na cesti kad je vislji, a ne bih htio ni znati kako izgleda spusten. Osim toga, kad ga spustis biti ce gotovo nemoguce prelaziti kojekakve grabe. Stepenice i rizole da ne spominjem. Spusten + mekan ovjes = ???
:misli:
 
kad sam ga kupio prije 2 godine mislim da je bilo rijeci da se moze malo spustit bez da se puno gubi na ciklistici, sto su meni na licu mjesta i napravili u KMSu
 
Ili da ga mijenjas za ER5, mislim da bi bilo zainteresiranih na forumu, a kamoli sire?

:misli:
 
necu ga ja mjenjati.. ni po drazno.. vllucicu... ja se necu prodati.. i moji kle ostaje uz mene :))))
htio bi ga spusti samo radi ucenje... da cura nauci voziti i stekne samopouzdanje... dakle ciklistika i ine sitnice nisu bitne... bitno je da cvrsto stoji na podu dok ne stekne sigurnost....

 
A da upitaš pintya s foruma? :misli:
On ti definitvno ima odgovor za tvoje probleme!! :LOL: :LOL:
 
cherokee said:
A da upitaš pintya s foruma? :misli:
On ti definitvno ima odgovor za tvoje probleme!! :LOL: :LOL:
vjeruj nema,već je mislil ortopedske cipele kupit,a 
vožnja motorom u zadnje vrijeme nije mu u planu...
Vozi nekaj drugo :LOL:
 
Nažalost nisam baš puno zagledao taj motor,ali treba vidjet koliko ima mjesta na trokutima vilica odnosno,ako se vilica uvuče cca 50 mm,a zadnji amortizer se malo spusti,mislim da bi to bilo sasvim dovoljno.
5 cm ovako djeluje malo,ali na motoru je to jako puno samo treba pazit na propadanje vilice pri žešćem kočenju da nebi kotač udarao u trokut premda mislim da pošto je to enduro, ima dosta prostora za hod kotača.
 
BedoMedo said:
necu ga ja mjenjati.. ni po drazno.. vllucicu... ja se necu prodati.. i moji kle ostaje uz mene :))))
htio bi ga spusti samo radi ucenje... da cura nauci voziti i stekne samopouzdanje... dakle ciklistika i ine sitnice nisu bitne... bitno je da cvrsto stoji na podu dok ne stekne sigurnost....

Tko da stoji, motor ili ona??
Da nebi bilo da ona stoji a KLE odjuri!! :LOL:
 
za sniziti visinu imaš u aftermarketima kupiti dog bone koji mjenja kut vilice pa tako povisuje ili snizuje motocikl.
na KLE-u imaš mogučnost da zadnji amortizer na gornjem uporišt možeš micati prema gore ili prema dolje.imaš 4 rupe pa vidi dali možeš kaj napraviti