Sredivanje plastika

Status
Not open for further replies.

malaguti

Guest
evo malo o plastikama i sta poslje pada...vec sam bio stavio u jednoj od svoji tema kako sam radio kad sam pao ali evo stavit cu i ovdje pa da je sve na jednom mjestu....


materijal:staklena vuna,epoksilna smola,katalizator-ucvrscivac,kit sa vlaknima( kit sa vlaknima je malo tezi za obradu ali je zato puno bolji od obicnog....

a sto se tice nosaca ovako:najbolje je na mjesto bivseg nosaca staviti tiplu(onu koja se stavlja u zid i onda ide vida u nju-mozda smijesno ali takav je u biti i noac),znaci tipla se stavlja na mjesto nosaca i preko nje se jednostavno stavi veci dio steklene vune koja ce zahvatiti tu tiplu za plastiku u velikom komadu, tipla je idealna jer vec ima navoj za vidi, samo se treba pazit da se stavi na pravo mjesto i da odgovara vidi koju ce te staviti, ja sam na fire foxu tako radio nosace i kad sam opet pao serijski su pukli a ovi koje sam radio su ostali je su sa vecom povrsinom pricvrsceni za plastiku... vidjet cu dal imam gdje slike nosaca a ako nemam rastavit cu fire foxa i poslikati, evo sad slike runnera,treba jos sloj kita i onda sa finim vodobrusnim savrseno pobrusiti,ove slike su kako izgleda u grubo....na zalost nisam uslikao kako izgleda kad se fino pobrusi sa vodobrusnim tj. kako izgleda prije farbanja...nakon pada sve izgleda stvarno ruzni o potrgano...
 
Status
Not open for further replies.