ST ...

aprilliaaa

Well-known member
skoro svake nedije iden u đir, a često i suboton :)
pa me zanima ima li maxi skuteraša (400 ccm i više) koji idu isto u đirade i di ???
uglavnom srečem motoriste ali jako malo skuteraša.
 
aprilliaaa said:
skoro svake nedije iden u đir, a često i suboton :)
pa me zanima ima li maxi skuteraša (400 ccm i više) koji idu isto u đirade i di ???
uglavnom srečem motoriste ali jako malo skuteraša.
Ima, kako ne, ali svi su ispod 400 ccm, jer je jedan s T-Maxom trenutno na brodu.
Ali mislim da smo ionako prespori za tebe.  :mrgreen:
 
Shepa said:
Ima, kako ne, ali svi su ispod 400 ccm, jer je jedan s T-Maxom trenutno na brodu.
Ali mislim da smo ionako prespori za tebe.  :mrgreen:

da vidimo tko će se ovde javit i bili se moglo dogovorit koji zajednički đir...
a što se tiće brzine...odgovara mi malo brži ritam (zato san i stavija ono > 400 ccm) samo to nema veze s druženjem i ev. dogovorom. ako se tko i zavoza...uvik se može pričekat one iza, najvažnije je da svi dođu di treba i da se zna red.
 
a evo onda se i ja javljam...
 
recimo da bi se mogli dogovoriti za jeno nediljno poslije podne...išlo bi se do makarske ili tu negdi
najbolje su one tri ure iza podne jer je najmanje gužve po cesti.
o tome bi se još dogovorili, ovo je kao prijedlog...
 
lako je vama za voznju,tu u krugu rijeka-crikvenica nitko nije za voznju :( ,imam dva frenda sa kojima se vozim ali oni imaju 50ice i radimo kratke voznjice...sreca pa imam ove bandite iz pule...
 
nemoj pre-brzo sudit, ima se vožnja tek dogodit - kad vidiš slike vjeruj (nevjerni Toma)
 
sokol_predator said:
nemoj pre-brzo sudit, ima se vožnja tek dogodit - kad vidiš slike vjeruj (nevjerni Toma)
Ček, jel Dejo sa SR 50 iša s tobom i Charlijem u Vitez i nazad?
Koliko je to.. cca 200 km u jednom smijeru?

Ima svita šta toliko ne naprave ni na većim motorima.  :mrgreen:
 
Shepa said:
Ček, jel Dejo sa SR 50 iša s tobom i Charlijem u Vitez i nazad?
Koliko je to.. cca 200 km u jednom smijeru?

Ima svita šta toliko ne naprave ni na većim motorima.  :mrgreen:

da išli smo na moto party u Livno (iz Splita) a naš junak na 50-ici - tamo i nazad cca 200 km

:konjic: :konjic: :konjic:
 
Shepa said:
Ček, jel Dejo sa SR 50 iša s tobom i Charlijem u Vitez i nazad?
Koliko je to.. cca 200 km u jednom smijeru?

Ima svita šta toliko ne naprave ni na većim motorima.  :mrgreen:
kako je krenia napravit ce put oko svita sa aprilijoom  :LOL: :LOL:  koja bi to reklama sa smk
 
evo onda bi se i ja pridružio s vama sa svojim runnerom da odemo đir do Makarske itako tamo nisam nikad bio  (y)
 
josko said:
može  :mrgreen: jedan put do Makarske, drugi put do Zadra/Šibenika

a što nebi moglo :wink:
osobno izbjegavam na tu stranu radi velikih dritura, a ako imaš manji skut onda ti je još gore...