ST ...

aprilliaaa said:
od gušta ću ujutro po buri na posal skuterom :bonk:
počeja san prodavat auto :) napravija 600 km u godinu dana, prošle godine 1500 :afro:
stalno na dva kola, evovračan se sposla popodne i kad vidin one gužvetine majko mila slabo...živčani slom bi dobija u autu
ili nekidan s ženon u autu van grada...mislija san aj vozit ću ja ka nismo po gradu...ma moš mislit živčani slom :shocked:
jblo te auto rekli bi :D

A žena , dica? Hebiga ne možeš i njih na sw
 
jeli ko beštima od vas dok vozi :LOL:
ponekad mi dođe da sve razagnen s ceste
ima dana kad mi izgleda da su svi pijani u autima...mobiteli frcaju, mile po cesti, voze po sredini dva traka, nikad da se prestroje, parkiraju di stignu itd. itdd...
nema nan pomoći bit će još gore, ka šta je sad gore nego je bilo.

puno je lakše kad se izbeštimaš :LOL:

a e, najdraže su mi prinčipese koje parkiraju nasrid prometnog traka isprid jednog dučana s postolima, gledan ih iz kafića redovito, nevjerojatno!!! doti jedna mušterija (ženska :LOL:) koja tu dođe kupit to radi, jednostavno blokira prometni trak. nevjerojatan ih je broj :misli: to je preserans i bahatost na kvadrat, ljiga fuj!
 
aprilliaaa said:
jeli ko beštima od vas dok vozi :LOL:
ponekad mi dođe da sve razagnen s ceste
ima dana kad mi izgleda da su svi pijani u autima...mobiteli frcaju, mile po cesti, voze po sredini dva traka, nikad da se prestroje, parkiraju di stignu itd. itdd...
nema nan pomoći bit će još gore, ka šta je sad gore nego je bilo.

puno je lakše kad se izbeštimaš :LOL:

a e, najdraže su mi prinčipese koje parkiraju nasrid prometnog traka isprid jednog dučana s postolima, gledan ih iz kafića redovito, nevjerojatno!!! doti jedna mušterija (ženska :LOL:) koja tu dođe kupit to radi, jednostavno blokira prometni trak. nevjerojatan ih je broj :misli: to je preserans i bahatost na kvadrat, ljiga fuj!

1. upali auto
2. šaltaj u prvu
3. počni beštimat

nema iznimki  :LOL:
 
Neka divljaluka :mrgreen: - mi smo prvi stalno u prekršaju kad se provlačimo između auta pa nas niko ne dira (y)
 
bricksrheavy said:
Neka divljaluka :mrgreen: - mi smo prvi stalno u prekršaju kad se provlačimo između auta pa nas niko ne dira (y)
nije to isto
stalno ženi govorin da kad bi iša po propisima lakša si meta, i ovako si ali...
 
aprilliaaa said:
nije to isto
stalno ženi govorin da kad bi iša po propisima lakša si meta, i ovako si ali...

kakvo je stanje po cestama, jesu li otišli turisti...?
ima ih ove godine ka... :shocked:
zaželija san se nediljnih điradi :021: nadan se još vikend dva pa da će se moć :)
 
Splićani .... ukoliko netko primjeti XMax300 bijele boje ST2196I, ili bez tablice, ili sumjivog ponašanja vozača/gurača dojavite mi...kritične točke su victa na vrhu visoke, dno visoke iza motoboxa, te sirobuja liva i desna strana(barutana i stobreč). Molim na PP i, da ovdje ne komentiramo dalje, u interesu istrage nebi smili.
 
Patroliramo već par dana .... pa jebote gotovo svaka ulica gore je slijepa. Koje selo u sred grada  :?
 
joke said:
Patroliramo već par dana .... pa jebote gotovo svaka ulica gore je slijepa. Koje selo u sred grada  :?

Sinjaj ako ima koji mehanicar u blizini i raspitaj se kod njega, mozda ga je lik vec pokusa uvalit nekome
 
Purgen said:
Sinjaj ako ima koji mehanicar u blizini i raspitaj se kod njega, mozda ga je lik vec pokusa uvalit nekome

A kome će uvalit potpuno novi motor koji je na tržištu tek par mjeseci  :misli:

....napisah već da nebi trebali komentirat  :wink:
 
joke said:
Patroliramo već par dana .... pa jebote gotovo svaka ulica gore je slijepa. Koje selo u sred grada  :?
ma Visoka je zakooon,a sta se slipi ulica tice,mozda dvi..
 
A..ez narucija 250-icu a mulac pomislija da je još bolje noviji model uzet. I sad ga moraju cilog rastavit u garaži i bacat dijelove :LOL:
 
Svi to cekamo jos 20 dana pa ce se valjda moc pocet sa vožnjom