ST ...

kako san doma u splitu nešto radija živija san u gomilici cca misec ipo prije godišnjeg...
to je jednom riječju horor, poć u split radit ujutro (a i bilo kad) i vratit se nazad i još jedan put pridveće popit kavu to je ajme
borba na cesti, jesan ja na motoru i izguran sve ali koja je to napetost to je ajme
svemiraca ima na svakom koraku...oni jednostavno su u svom svijetu i onda oni ka lipo voze i sine im prominit recimo traku i onda oni lipo to i učine, samo bez ikakvog signala :eek:hne: koliko god naučija čitat misli nemoš tima pobić, a i svaki drugi koji radi pizdarije je taksista, za njih nema pravila to je divlji zapad
nek ide sve u lipi k. cili promet i svi koji bi trebali neštoi napravit a ne rade ništa
 
aprilliaaa said:
kako san doma u splitu nešto radija živija san u gomilici cca misec ipo prije godišnjeg...
to je jednom riječju horor, poć u split radit ujutro (a i bilo kad) i vratit se nazad i još jedan put pridveće popit kavu to je ajme
borba na cesti, jesan ja na motoru i izguran sve ali koja je to napetost to je ajme
svemiraca ima na svakom koraku...oni jednostavno su u svom svijetu i onda oni ka lipo voze i sine im prominit recimo traku i onda oni lipo to i učine, samo bez ikakvog signala :eek:hne: koliko god naučija čitat misli nemoš tima pobić, a i svaki drugi koji radi pizdarije je taksista, za njih nema pravila to je divlji zapad
nek ide sve u lipi k. cili promet i svi koji bi trebali neštoi napravit a ne rade ništa
Bizi ca ludo sve
I sad vise nemas mocni stroj nego integru


Sent from my internet mobile device
 
Aprilja
Cekaj ozbiljno
Uopce te nema u Eureke vise


Sent from my internet mobile device
 
aprilliaaa said:
prominija san frizuru pa me nevidiš :jesus:
Cesljas se sad udesno
Jesi i cvike prominia.neke moderne.....


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Cesljas se sad udesno
Jesi i cvike prominia.neke moderne.....


Sent from my internet mobile device
davno u jenom autobusu...
mater i čer zaustavljaju bus negdi uz cestu, mater tipa peškaruša, čer priko 20 utegnuta..., bus 2 kola na asfaltu 2 na zemlji pun putnika, ulaze njih dvi i peškaruša kaže "fala brko", šofer odgovara "neman brkove", a ova "ne drži se sve u izlogu"  cili se bus smija još po ure

tako ti je meni s koson :jesus: