Sta da radim?

bobang

New member
Imao sam udes sa Suzuki motorom. Iskrivljen je ram motora i polomljene plastike. Da li se isplati popravljati ovakav motor ili ga prodati u delovima. Inace motor je SUZUKI GSX 600 F  1999 god i presao samo 27000km.
 
Ramu ćeš teško ispraviti, a plastike si najmanji problem.


Probaj naći jednog "bez domovnice" pa prebaci sve što treba  :mrgreen:
 
bobang said:
Imao sam udes sa Suzuki motorom. Iskrivljen je ram motora i polomljene plastike. Da li se isplati popravljati ovakav motor ili ga prodati u delovima. Inace motor je SUZUKI GSX 600 F  1999 god i presao samo 27000km.


Jel taj model ima željezni okvir  :misli:  ako ima brusilica i aparat za varenje čuda naprave  ;)  samo još extra pojačaš varove i ko bog  (y)
 
U blizini mog mesta ima majstor koji ima masinu za ispravljanje ramova. On garantuje da kada ispravi ram da nama razlike. Cena 300 eura.
 
bobang said:
U blizini mog mesta ima majstor koji ima masinu za ispravljanje ramova. On garantuje da kada ispravi ram da nama razlike. Cena 300 eura.
čisto sumnjam da će ti netko preko foruma išta pametno reći za konkretno tvoju ramu, bez osobnog uvida u istu.
Dakle, svašta ćeš pročitati ovdje, ali na tebi je na kraju da odlučiš...


Nema toga što se danas ne može napraviti, samo je pitanje kvalitete i cijene...





 
ne znam odakle si bobane.....ali postoji clan foruma sa nickom "druga brzina"...posjeduje potrebno znanje alat i iskustvo....probaj ga kontaktirati...sve ostale vrste majstora koji se ne bave ISKLJUCIVO tom vrstom posla.....zanemari...sa sasijom...kocnicama i ovjesom nema mjesta zajebanciji... ;)
 
bmw m 5 said:
ne znam odakle si bobane.....ali postoji clan foruma sa nickom "druga brzina"...posjeduje potrebno znanje alat i iskustvo....probaj ga kontaktirati...sve ostale vrste majstora koji se ne bave ISKLJUCIVO tom vrstom posla.....zanemari...sa sasijom...kocnicama i ovjesom nema mjesta zajebanciji... ;)
Po ekavici bi rekao bi da je momak iz Srbije. I tamo ima odlicnih majstora.
 
Jeste, isz Srbije sam ispod Kopaonika. Zeleo sam da cujem vase savete. Mozda je neko imao slicno iskustvo, pa me interesuje sta ste preduzeli.
Pozdrav
 
bobang said:
Jeste, isz Srbije sam ispod Kopaonika. Zeleo sam da cujem vase savete. Mozda je neko imao slicno iskustvo, pa me interesuje sta ste preduzeli.
Pozdrav

Vrnjačka banja!  :hrana:
 
ima iza Graza jedna rama sa komplet oklpima (žutim), bez mašine. mene je čovjek tražio 500 Eur za to, ali nisam imao kako to dovesti u HR. da li je to ok cijena, nemam pojma, ali ako ti se da kombinirati, javi, pa ti pošaljem podatke od dućana  (y)