Šta je potrebno i kako upisat 35kw u knjižicu motora jačeg od 35kw?

meddis

New member
Pošto nema nekih krasnih opcija od motora do 35kw sa abs jedna od opcija mi je uzet nešto ka z750 i stavit restriktor od 35kw, i sada mene zanima sta nakon toga?

Ima bi onda TUV knjižicu i motor koji radi max 35kw, di bi ga triba sve odvest i koliko bi došlo da se upiše 35kw u knjižicu ?
 
Pošto nema nekih krasnih opcija od motora do 35kw sa abs jedna od opcija mi je uzet nešto ka z750 i stavit restriktor od 35kw, i sada mene zanima sta nakon toga?

Ima bi onda TUV knjižicu i motor koji radi max 35kw, di bi ga triba sve odvest i koliko bi došlo da se upiše 35kw u knjižicu ?
Ne može, mora imat ispod 70kw.
 
mozda nece policija, al ak dodje do necega osiguranje ce gledati neg sam konje neg i magarce
 
za tu razliku koji bi mogao dati osiguranju bolje kupis noviji/bolji/ljepsi.. motor adekvatne snage i jos ti i za A dozvolu ostane
 
Ti bi znači neki zzr1400 ali na A2 ak može? Ili se pomiri s godinama i vozačkom koju imaš sukladno godinama ili se vozi bez vozačke ko masa drugih. Jeben i pošten - nebu išlo 😁.
 
  • Like
Reactions: runji and snake123
Ti bi znači neki zzr1400 ali na A2 ak može? Ili se pomiri s godinama i vozačkom koju imaš sukladno godinama ili se vozi bez vozačke ko masa drugih. Jeben i pošten - nebu išlo 😁.
Stric mi ima zzr1100, pre velik motor za mene, sija san na ZX6R i za razliku zzr je siće od motora (ja san otprilike 180cm visok)
 
ajd da ti odma skratim muku, kupi ti sebi beverly 350, pa kad to savladaš, nećeš imat problema sa stričevim ZZR-om...

A sad realni savjet, nemoj drkat na slova i brojke, nego si jasno predstavi šta želiš od motora... nije ni 650 bez veze, jako malo cura zna razliku između Ninje 650 i ZX6R, a šanse da naletiš s ijednim od njih na iste su nikakve...
 
ajd da ti odma skratim muku, kupi ti sebi beverly 350, pa kad to savladaš, nećeš imat problema sa stričevim ZZR-om...

A sad realni savjet, nemoj drkat na slova i brojke, nego si jasno predstavi šta želiš od motora... nije ni 650 bez veze, jako malo cura zna razliku između Ninje 650 i ZX6R, a šanse da naletiš s ijednim od njih na iste su nikakve...
Ma kakvi Beverly, Ni u snovima neću uzet skutera, tria neki naked koji ide solidno i nije mrtav u nižim okretajima ka 600cc i4 kako kažu, najrađe turbo busu
 
Ma kakvi Beverly, Ni u snovima neću uzet skutera, tria neki naked koji ide solidno i nije mrtav u nižim okretajima ka 600cc i4 kako kažu, najrađe turbo busu
htio bi neš kaj ide solidno, da je A2, najradije turbo busu, a ZZR-a te je strah... pročitaj onu drugu rečenicu šta sam ti napisal još jenput... ne moraš se tu na forumu nikome dokazivat, a oni koji inzistiraju na tome, vjeruj mi, nisu vrijedni jednog slova... naj bedastit...
kaj se konkretno motora tiče, CB/R500, KTM 390, Versys, SV650... svi oni u ovom ili onom paketu imaju ABS, cjenovnog ranga od do... ako hoćeš jurit, uzmi Z750 i gotovo, tak i tak ih ima na oglasniku da se usereš...
 
ne kuzima mozes uzeti i zzr-a al ak ga zagusis na 35kw koja svrha? vise nije ni snaga ni moment ni voznja ko na otvorenom. dakle dzaba si krecio.
bolje uzmi nesto sto je predvidjeno za tu konjazu i uzivaj dok ne odrastes a kao sto je neko vec rekao... vecina vidi motor a jer mt, r il zzr ne kuze.
uzmi si malog dukca 390 - kazu da je fini funbike, dobro zgleda, ok oprema, cijena ne znam do kud gledas i curkama ce se svidjeti.
Ak ne vjerujes pogledaj kaj Fast eddy (motojitsu) kaze za njega a sigurno bolje vozi i od mene i od tebe