Šta je potrebno i kako upisat 35kw u knjižicu motora jačeg od 35kw?

Ili Versys 650 ako volis taj djir. Odlican i lagan motor. Jedva cekam da temperature malo skoce da bacim djir na mom 😀
 
  • Like
Reactions: DaMbaa
htio bi neš kaj ide solidno, da je A2, najradije turbo busu, a ZZR-a te je strah... pročitaj onu drugu rečenicu šta sam ti napisal još jenput... ne moraš se tu na forumu nikome dokazivat, a oni koji inzistiraju na tome, vjeruj mi, nisu vrijedni jednog slova... naj bedastit...
kaj se konkretno motora tiče, CB/R500, KTM 390, Versys, SV650... svi oni u ovom ili onom paketu imaju ABS, cjenovnog ranga od do... ako hoćeš jurit, uzmi Z750 i gotovo, tak i tak ih ima na oglasniku da se usereš...
Ma nije me strah zzra, motor je samo fizički velik, da san viši od 180cm možda bi i valja
A za turbo busu, ako gledaš yammie noob onda ako znaš znaš
 
Po svemu napisanom mt07 je motor za tebe...motor definitivno za pocetnike, lagan, upravljiv i ide sasvim dobro i ima momenta
E sada da bi uzea mt07, ako znaš koliko bi ga došlo osigurat godišnje, kolko dođe tehnički za njega i šta god još triba platit
 
Cijenu registracije pogledaš na internetu a za osiguranje posjetiš bilo koju poslovnicu pa saznaš okvirnu cijenu koja ovisi o tvojem bonusu i zoni rizika, ne plaćaju svi istu cijenu za isti motor.
 
  • Like
Reactions: meddis