Sta mislite Fz6s ili z750s

Fz6 uzmi, ma koji z750.
Inače, nit ti moš šta sprčit ti si debil, nit ćeš moć šta sprčit sa z750 :mrgreen:
 
mkt said:
tih fazera po splitu ima ko govana na svaki kantun, ispred svake zgrade po 10 komada to mi je bezveze svi voze iste motore Suzukia nigdje, a Aprillia ili Ducati ne postoje u st, svi kupuju motore po nekoj šabloni, za kretene to  :palacdolje:
zato će bit djelova :mrgreen:
 
mkt said:
tih fazera po splitu ima ko govana na svaki kantun, ispred svake zgrade po 10 komada to mi je bezveze svi voze iste motore Suzukia nigdje, a Aprillia ili Ducati ne postoje u st, svi kupuju motore po nekoj šabloni, za kretene to  :palacdolje:

Živa istina. Dođeš na susret, a tam 10 Z750/S, 12 Fazera, već zaboraviš koji je tvoj  :mrgreen:
Uglavnom, uzmi onaj koji ti je ljepši i ovisno o tome kakve afinitete imaš prema vožnji.
 
Kada sam ovdje prije ravno godinu dana postavio isto pitanje nečiji (nažalost se ne sjećam čiji) odgovor me se posebno dojmio: "Jel' kupuješ motor ili frulu?" :mrgreen:

Uzmi što ti se više sviđa. Samo za informaciju godišnji porez na frulu je 600, a na motor 1200kn :?
 
daj malo potraži u tržilici, ovdje na forumu ti nitko neće više pisat o toj temi jer je svima dosadila, osim guma to je najobrađenija tema
 
Kawa prijatelju, kawa i to ona crna i ljuta to je pila.
 
SaleKT said:
daj malo potraži u tržilici, ovdje na forumu ti nitko neće više pisat o toj temi jer je svima dosadila, osim guma to je najobrađenija tema

A jel skuter motor???



Sorry admini, morao sam, majke mi.  :mrgreen:
 
Fakat, tema je prezhvakana do bola.

Al Z750S, definitivno :mrgreen:.