sta mislite o vovom spuhu.....koja jos dupla reza postoji

Vidio sam ovaj spuh još davno prije ali tek sada vidim da mu cijevi koje idu u prigušivače izlaze iz sredine onog rezonantnog dijela!  :shock:
Nekako mi se čini da to tak ne bude baš najbolje šljakalo. A još ako uzmeš u obzir da su dvije izlazne cijevi to je onda i preotovreno.
 
Taj auspuh je namjenjen serijskim skuterima, ima i od ninje nekaj sličnog al samo malo otvoreniji
 
Medo said:
vidim da mu cijevi koje idu u prigušivače izlaze iz sredine onog rezonantnog dijela!  :shock:

to sam ja na ss-u reko vec milijardu puta al niko ne slusa
btw to je spuh za serijale ili za base kiteve ili za teske cajke
 
negdje sam procitao da AVE u ri ga ima.. bas budem prosao pogledati ga  :mrgreen:
 
baš da vidim da ga neko stavi...
 
Medo said:
Vidio sam ovaj spuh još davno prije ali tek sada vidim da mu cijevi koje idu u prigušivače izlaze iz sredine onog rezonantnog dijela!  :shock:
Nekako mi se čini da to tak ne bude baš najbolje šljakalo. A još ako uzmeš u obzir da su dvije izlazne cijevi to je onda i preotovreno.

Da i meni je malo čudno zašto iz sredine izlaze nešto mi i nema logike ako pogledamo kako uopće rezonantni auspusi rade  :misli:
 
gogi said:
:shock: Ti si modelator?

A ne, ti si


















Na glupo pitanje, podržavam glupi odgovor, ako je nešto duplo, automatski nema rezonanciju, što bi značio da je i sam naslova glup, pa onda zašto nebi malo uživali u gluposti.
Da je pitanje bilo što mislite, kakav je ovo ispuh, ima li svrhu, dajte mi savjet ili nešto slično, možda bi bilo pametnih odgovora
 
evo , imao sam ga priliku malo istestirati http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=221&Itemid=39  :)
 
Eladio said:
evo , imao sam ga priliku malo istestirati http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=221&Itemid=39  :)

Eladio, ovo ti je javna opomena, malo polakše s tim linkovima na drugi site, ovde smo i tu raspravljamo, nemoj se ovde reklamirat, ljepo copy paste i to staviš ovde, da je to neki strani site ili nešto ok, ali u neku ruku je ipak konkurencija, stoga pažljivo .....
 
joke said:
Eladio, ovo ti je javna opomena, malo polakše s tim linkovima na drugi site, ovde smo i tu raspravljamo, nemoj se ovde reklamirat, ljepo copy paste i to staviš ovde, da je to neki strani site ili nešto ok, ali u neku ruku je ipak konkurencija, stoga pažljivo .....


hvala, jer mislim da stvarno nisam nikakva konkurencija  :mrgreen: , ali ono stvarno nikakva, svejedno hvala  :mrgreen:

i mislim da se radi o odgovoru o onome sto je covjek pitao....  :wink:


sto se tice raspravljanja, to i radim, nije valjda da je to zbog beverlya 400 kao i cortez?  :misli:


uredu, uglavnom , moje misljenje je da je taj auspuh za one kojima je do estetskog tuninga jer izgleda fenomenalno , i isto se tako cuje  8)
 
pichilo said:
pa da kupim šarafe za sobom  :mrgreen:

hehe, a neki ljudi bi (pa i ja bi  :oops: ) ..uglavnom, skuzio si sta sam htjeo reci  :wink:  :mrgreen: