Sta nosite sve od opreme

kad se jedamput dobro razbiješ bez opreme nikad ti više nebu pre vruče ili ti se neda baš sad oblačiti :mrgreen:
 
Kisnjak, cijeli windstoper, sprej za gumu a povremeno uzmem novce...

Mislim da je nepotrebno navoditi da nosite kacigu i bubreznjak. To ko da napisete da nosite prometnu i vozacku.
 
Nosim sve kaj imam neovisno o tome kolko daleko idem. S tim da ak pada kisa, onda obavezno idem u trapericama.  :LOL:

Do nedavno sam znao tu i tamo biti bez rukavica (skinem ih kad ocekujem da bum opal) no vise ni to. no way.
minimalno kaciga, jakna, pojas, rukavice i cizme. ak to nemam ni ne vozim. na stazi kaciga, naocale, actionman, kornjaca, pojas, protektori za laktove i koljena, bedra, majica i hlace.
 
kad se jedamput dobro razbiješ bez opreme nikad ti više nebu pre vruče ili ti se neda baš sad oblačiti

Potpisujem ali ni ja se nažalost ne držim uvijek toga više je bolje.
 
kaciga,jakna,rukavice,čizme,pojas.
 
Potpisujem Linzu...

Ako znam da idem na Spicu, onda mozda idem u trapericama, ali je jakna skupa s rukavicama neizostavan dio opreme (sad vise ne mogu voziti bez rukavica, a svojedobno sam se smijao likovima koji nose rukavice)...

Ako idem van grada, dvodjelni kombinezon + cizme, koliko god ja smijesno izgledao u tome, skupa sa sliderima (takodjer neizostavan dio opreme)

Kisnjak ionako stalno u kofeRRu.

Ljeti pizdim i vristim i znojim se, ali si ne mogu pomoci...
 
bolje pizditi zbog opreme, nego opizditi bez opreme (y) (y) (y)
 
Vozačku i prometnu :mrgreen:

i obavezno goretex jakna i rukavice, bez obzira na vrućinu.

Kišne hlače (ili navlaku za traperice) imam u ruksaku,
po zimi još nabijem potkapu
i nešto oko vrata, ili dolčevitu ili maramu.

 
DeeJay_ said:
Kaciga, kožna jakna ili goretex ako je hladnije, steznik ili cijelu kornjaču za kičmu rukavice, trapke, tenesice osim za stazu jer tu postoji određeni dress code!!!
A molio bih cijenjenu gospodu da ne pričaju gluposti nego istinu jer nisam baš siguran koliko se priča istina o vožnji u odjelu kad ideš đir od 50 km??? :misli: :misli: :misli:
A ostalima svaka čast, jer ovdje očito čovjeka muči dilema što sve da kupi od opreme za početak.
Majstore kupi sve što možeš a znaš da ćeš nositi i koristiti jer kakve vrijednosti i sigurnosti od odjela koje imaš u ormaru ili čizmi koje stoje na verandi!?
NIKAKVE!!!
Zato ne kupuj sve što ti drugi kažu da kupiš nego samo ono što ćeš stvarno i koristiti!!!

Mislim da sam kombinezon obukao barem 150 puta otkad ga imam, a imam ga godinu i mjesec dana. Pa ti misli, gdje ga sve oblacim :) 
To sto ti ne nosis cizme tvoj problem, ja svoje nosim svakodnevno. Znas onu kost sto viri na zglobu? E pa vidio sam jednu sliku na kojoj je lijepo sastugana da nema nicega.To mi je dovoljan razlog da pri bilo kakvom djiru navucem cizmetine na noge i cisto me zabol isto drugi misle o tome  :mrgreen:
 
aurellie said:
Mislim da sam kombinezon obukao barem 150 puta otkad ga imam, a imam ga godinu i mjesec dana. Pa ti misli, gdje ga sve oblacim :) 
To sto ti ne nosis cizme tvoj problem, ja svoje nosim svakodnevno. Znas onu kost sto viri na zglobu? E pa vidio sam jednu sliku na kojoj je lijepo sastugana da nema nicega.To mi je dovoljan razlog da pri bilo kakvom djiru navucem cizmetine na noge i cisto me zabol isto drugi misle o tome  :mrgreen:

OK stoji, imaš pravo ali to ti nažalost ide otprilike na način kako uči malo dijete:
Vrelo - peče, u glavi, ne diraj više!
Skala - pad-bol , u glavi, ne ići tamo ili ići polako i postepeno!
Mama - sve OK, u glavi, sigurnost, dobrota i ljubav!
...
tako i većina uključujući mene valjda još uvijek razmišlja. Ali Čast onima koji ne žele učiti na svojim greškama nego na tuđim  (y) (y) (y)
I ja sam neke stvari naučio na tuđim greškama a neke na bome i na svojim! Ali trudim se i dalje učiti na tuđim. Samo kod nas je problem takve prirode da kada te netko vidi u kožnom odjelu odmah misli ovo je neki divljak sa staze tako da...još uvijek ima nas koji se vozimo kako nam je najkomotnije a donekle sigurno-samo donekle...
 
pohvalno je kaj većina od vas nosi hlače. kak je zatoplilo, vidim dosta majstora u gaćama na motorima... kaj bu tek kad udare prave vrućine!?...
 
kaj ti je ono crno? Za cepice gurat ili :misli: :misli: :misli: :misli:
 
king said:
Jakna, bubreznjak i kaciga(ponekad rukavice)
Ako je ekstremno vruce i jako kratka relacija onda samo kaciga i bubreznjak
japanke, slamnati šeširić, tamne naočale!!!
obavezna oprema jednog caffe raceRRA!!! :LOL: :LOL: :LOL: