Sta nosite sve od opreme

miro said:
za sve kužim što će ti osim onog malog plavog analnog vibratora.... to ne kužim, jer umjeto njega uvijek se možeš poslužiti prstom, s kojim pak još možeš nešto i iščeprkat.... hehehehehe....

ma ja ne kužim šta će mu durex, ko da se ženske pale na te fejzere...zabrijo valjda da je to R...zato i jesu zapakirani, vjeojatno im je i datum uporabe istekao :jesus: :mrgreen:
 
Pazi ti ove curice kaj su pocele trabunjati  :jesus:
 
Hlače i čizme još nemam (al nemam ni motor pravi :mrgreen: )
Ostalo sve šta imam uvijek nosim (osim kišnjaka :D )

E, da...
Kad idem onih par km do mora ne nosim baš kompletnu opremu.
Samo kacigu, bubrežnjak i rukavice.
Znam da nije pametno, al nit imam kamo s tim na plaži nit imam novaca kupit novo ako dobije noge, a do sada ovih 12 godina šta idem tu relaciju do mora nikad ništa. Samo da tako i ostane još 20/30-ak godina i ja sretan :D
 
alfred stokes said:
Hlače i čizme još nemam (al nemam ni motor pravi :mrgreen: )
Ostalo sve šta imam uvijek nosim (osim kišnjaka :D )

E, da...
Kad idem onih par km do mora ne nosim baš kompletnu opremu.
Samo kacigu, bubrežnjak i rukavice.
Znam da nije pametno, al nit imam kamo s tim na plaži nit imam novaca kupit novo ako dobije noge, a do sada ovih 12 godina šta idem tu relaciju do mora nikad ništa. Samo da tako i ostane još 20/30-ak godina i ja sretan :D
ima darQ viška ako ti treba
 
darko će se mijenjati s njim ako za uzvrat dobije patike... :LOL:
 
bruno said:
darko će se mijenjati s njim ako za uzvrat dobije patike... :LOL:
sad će se on javiti :LOL:  :LOL:  :LOL:
baš me interesira njegova oprema :LOL:  :LOL:
 
Haponja said:
...i jedna od glavnih funkcija je potpora kralježnice

Ako ne skinem bubreznjak kad dodjem na posao (namjerno ga ostavim) vec sjednem s njim za radno mjesto, moram podesavati monitor po visini jer sam visi za par centimetara. I kad ga skinem kao da potonem. :)

Osim njega jos nosim rukavice, kacigu, jaknu i cizme (osim ako je jako toplo a relacija samo do posla, onda nosim visoke cipele). Kad idem na duzi put oblacim i hlace.
 
Hlace, jakna, rukavice, kaciga, cizme.

Ponekad obucem tenisice umjesto cizmi, ali to je vrlo rijetko. Samo kacigu i rukavice, ponekad kad nakon pranja motora odvezem krug u svrhu susenja, ali cak i onda se obucem skroz inace.
 
i još pitanja :D

Dali se taj bubrežnjak i kornjača (jedno i drugo odvojeno naravno :D) stanu pod jaketu, i jeli onaj dodatak na jaketi na mjestu bubrega dobra zamjena?
I dali npr. preko te kornjače ili bubrežnajka može ići školska torba ako netko ima iskustva?
 
Uvijek pa i do dućana "kaciga, rukavice, pojas, jakna"

Naručio sam i hlače, ali vjerujem samo za relaciju veću od 25 km  :)
 
Ja bome nosim sve

1. Dokoljenice, haha
2. Visoke čizme,
3. Kompletno goroteks odijelo,
4. Kornjaču.
5. Potkapu,
6. Vind stop za vrat,
7. Rukavice,
8. Kacigu i
9. MP3 plejer, možda još nekaj no sad se nebrem sjetit ali ono kaj je najvažnije uvijek imam sa sobom pameti u glavi i kočnicu u rukama  :D
 
Ovisi kakvo je vrijeme, i kak sam volje. Nekad jakna, rukavice, bubrežnjak i kaciga. Nekad samo kaciga, eventualno nabacim prsluk. Sve ovisi kak mi se da i kolko je vruće.

A van grada sve.