Šta stariji V2 to ....

Sinna

Well-known member
Divota koja nije baš jeftina! Ali posebnost nema cijenu!
www.amsducati.com/rare-bikes/  (neće da otvori pa samo gore kliknite na Rare Bikes)
 
Ima zanimljivih modela. Ipak, moj najuži izbor je bio i ostao mh900evoluzione (y)
 
0549
 

Attachments

  • Broj-vi.jpg
    Broj-vi.jpg
    41.7 KB · Views: 215
  • DSC00343.JPG
    DSC00343.JPG
    1.4 MB · Views: 279
Mogao si bar izabrat neku ljepsu  pozadinu... :mrgreen:

A i ove cijene su vecim dijelom pizdarija. Najbolji jeleni su novopeceni motoristi s gomilom love kojima ekipa, moguce i sa raznih foruma :jesus: napuni glavu da je to to, kultno, legendarno... pa onda jadnici istresu lovu a da ni ne znaju sto su kupili. Iako, nema velike stete jer vrijednost jednog prosjecnog boljeg auta visestruko nadilazi takve motore.  :mrgreen:

Moj SPS je renoviran do najmanjeg detalja, prodan negdje '11, nakon mene nije napravio niti 2tkm i sad na proljece nisam htio za njega dati vise od 3.000 ojra.
 
Cast raritetima, daleko od toga da ih nije lijepo vidjet, imati, voziti.
I kuzim ljude da ce uvijek osporavati nove generacije u odnosu na ove stare ikone. Standardne price kojih ima i na ovom forumu dosta, a o autima da ne govorim.
Recimo zadnji pogon, benzin, ulje, V motor.... a danas dolaze elektricni...jbga....

Da se vratim na motore. Ducati. Jedan Panigale nikad nece biti 916. Ok. Nece.

Ali gledam s aspekta prosjecnog vozaca, pa i losijeg/boljeg.

S novim motorom dobijes i novu tehnologiju, assiste raznih vrsta, dostupnost dijelova.....

I tocno sto kazes za te “nove” kupce. Danas kanta od Clio-a kosta recimo vise od “vrhunski” sredjenog 916. Nazalost ili na srecu.... ovisi s kojeg aspekta gledas.
 
mate said:
Mogao si bar izabrat neku ljepsu  pozadinu... :mrgreen:

A i ove cijene su vecim dijelom pizdarija. Najbolji jeleni su novopeceni motoristi s gomilom love kojima ekipa, moguce i sa raznih foruma :jesus: napuni glavu da je to to, kultno, legendarno... pa onda jadnici istresu lovu a da ni ne znaju sto su kupili. Iako, nema velike stete jer vrijednost jednog prosjecnog boljeg auta visestruko nadilazi takve motore.  :mrgreen:

Moj SPS je renoviran do najmanjeg detalja, prodan negdje '11, nakon mene nije napravio niti 2tkm i sad na proljece nisam htio za njega dati vise od 3.000 ojra.
Koliko me sjećanje služi ti si bio jedan od većih punjača.... 8) 8) 8)
 
Ako sam trazio mukije za svoju kolekciju, to je opravdano.  :jesus:  Danas svi briju o starim autima i motorima, nadam se da ce ih netko dobro uzeti.
 
mate said:
Mogao si bar izabrat neku ljepsu  pozadinu... :mrgreen:

A i ove cijene su vecim dijelom pizdarija. Najbolji jeleni su novopeceni motoristi s gomilom love kojima ekipa, moguce i sa raznih foruma :jesus: napuni glavu da je to to, kultno, legendarno... pa onda jadnici istresu lovu a da ni ne znaju sto su kupili. Iako, nema velike stete jer vrijednost jednog prosjecnog boljeg auta visestruko nadilazi takve motore.  :mrgreen:

Moj SPS je renoviran do najmanjeg detalja, prodan negdje '11, nakon mene nije napravio niti 2tkm i sad na proljece nisam htio za njega dati vise od 3.000 ojra.

priča tvog života😂

jelenko :LOL:




Srki
 
Moram priznati da sam mislio na tebe dok sam ovo pisao, jedino gdje odskaces je da one svoj stare rage stvarno vozis.  :mrgreen: