Šta uzet (po 784. put)?

fawlty82

Well-known member
Ide zima, po cesti mi se ne trkelja dok ne ugrije, uzeo bi si neku igračku za glupirat se po makadamu i šumskim putevima i bregima Zagorja. Nešto za 2-3 sata glupiranja 1-2x mjesečno (a možda i manje) kad sam u Zagorju.
Treba biti nešto što se može registrirati da mogu do dućana ili na cugu. Razmišljao sam o nekom quadu, ali za neki bolji treba i dosta love izdvojit. A i moram onda ženu vozit sa sobom.
Prvo sam razmišljao o XT660R ili tako nešto, no onda sam snimio kak to Honda i Kawasaki zovu dual purpose motore, tipa Honda CRF250L i Kawasaki KLX250.
Iako od ta 2 mi je favorit Kawasaki.
KTM-i tipa EXC serija su mislim malo previše (i novčano i koliko bi ja uopće mogao iskoristiti takav motor). Ne znam što bi još mogao uzeti u obzir.
Pa ajmo neke prijedloge i savjete što bi bilo dobro za uzet.
 
Zemi neakav motor  (y)

:mrgreen:
 
Zemi kawića 250 ccm cross,ako ti ne treba za ništa ne moraš ni regati samo gasss,ili kod nas ili izvana u Italiji bagatela  :wink:
 
I bolje, nemoj slučajno da ti se jednom u životu dogodi da se zajebeš i kupiš pravu stvar. :mrgreen:
 
Ako misliš ovako po makadamu onda ti je dosta Yamaha XT660R sa gumama grubljeg profila. Ja trenutno vozim na Metzeler Enduro Sahara 3.
Uz napomenu da XT660R nije za nikakav ozbiljniji teren van makadama-preteška je. (Masa-189 kg).

Ako misliš voziti više hard onda si kupi KTM EXC 350-450 ili neki drugu marku hard endura. (Masa-110 kg)

Nešto između ove dvije klase je KTM 690 Enduro R a za taj motor sam i ja zainteresiran samo ih nema polovnih u Hrvatskoj a novi-košta. (Masa-152 kg).

 
Evo, ipak je uletio Kawasaki KLX 250. Taman sta mi treba trenutno. Postat ce mi nejak ubrzo, no taman dok skupim nesto km po terenu i ako mi se to svidi, bude onda uletilo nesto jace.

7a08ef6d07ef093fb9b7e65227cff5ea.jpg