Stadler bekleidung ili ti moto oprema

vlodeq

New member
Pozdrav,

nakon zadnjeg puta što sam se kompletno namočio i smrznuo došao sam do zaključka da je vrijeme za kupiti poštenu opremu.
U obzir je dolazila Rukka, Stadler, Touratech(by Stadler), Dane i sl.
Sve bije dobar glas kao i još bolja cijena, ali sam pročitao da se Stadler šiva negdje u HR, pa ako ništa drugo da si ušparam put do Austrije ako mogu probati Stadler u HR.

Da li možda netko zna gdje se uopće nalaze ili još bolje nekog u tvornici?

Hvala unaprijed!

L
 
Ako imaju u Novema Nova pogledaj Modeka Panamericana
 
vlodeq said:
Pozdrav,

nakon zadnjeg puta što sam se kompletno namočio i smrznuo došao sam do zaključka da je vrijeme za kupiti poštenu opremu.
U obzir je dolazila Rukka, Stadler, Touratech(by Stadler), Dane i sl.
Sve bije dobar glas kao i još bolja cijena, ali sam pročitao da se Stadler šiva negdje u HR, pa ako ništa drugo da si ušparam put do Austrije ako mogu probati Stadler u HR.

Da li možda netko zna gdje se uopće nalaze ili još bolje nekog u tvornici?

Hvala unaprijed!

L

Neću ti puno pomoći ali i ja sam pročitao isto, i teško ćeš to riješiti direkt u tvornici koja šije. Imaju kontrolu materijala, škarta i slično. Znam i da se neka BMW odijela šivaju u BiH i Srbiji.
To su sve premium brandovi za moto odijela, ali mislim da se ptoblem sa kišom može riješiti samo kišnjakom.
 
Oprema trpi do neke granice a onda ti bez kisnjaka djaba i najskuplja oprema. Voda je vrag i ude di se najmanje nadas. Mrzim kad mi se smoce jaja  :shocked: :LOL:
 
Hvala na odgovorima.

Nije mi bitno da sredim kupovinu direktno u tvornici, nego samo da mogu probati više brojeva, s obzirom da nisam bas standardnih gabarita, a posto se radi o skupoj opremi ducani obicno nemaju veliki izbor....
 
vlodeq said:
Hvala na odgovorima.

Nije mi bitno da sredim kupovinu direktno u tvornici, nego samo da mogu probati više brojeva, s obzirom da nisam bas standardnih gabarita, a posto se radi o skupoj opremi ducani obicno nemaju veliki izbor....

Kada sam bio u dućanu sa njihovom opremom u Austriji u Beču, izbor je bio slab. Dva modela, i to ne ona koje sam ja gledao, i par brojeva. Ust
Moja preporuka ti  je da dodaš još malo kilometara i benzina i odeš kod njih direkt u Njemačku, u njihov dućan.
Tamo imaju sve brojeve, sve modele i mogućnost krojenja po mjeri.
Kad već daješ toliku lovu za opremu, neka ti stoji kao salivena.  :mrgreen:
Ja sam na kraju odustao od Stadlera, ali ekipa ima dobra iskustva sa njima.
Čini mi se da je ekipa iz SAD-a naručivala direkt od njih preko maila. Likovi su slali svoje mjere ( Stadler im je naveo točno kako i šta izmjeriti)  i ovi im isporučili jakne i hlače. I bili su ful zadovoljni.
A što se tiče opreme, odkad sam kupio hlače i čizme sa goretexom, preporodio sam se.  :mrgreen:
Najbolje investicije u opremu do sad. I, da pokucam u drvo  :mrgreen:, prolazio sam cijelodnevne prolome oblaka, uvijek sam bio suh.
A Stadler ima i 10 godina garancije na svoje proizvode ( barem je imao dosad, to provjeri još..)..
A ako ti kojim slučajem, ništa ne paše tamo, onda odeš u Munchen, pa isprobaš i Klim i Rukka jakne.  :mrgreen: