"Stare slike i sjećanja vezana uz motore i prijatelje iz mladih dana"

papillon

Active member
Evo,malo sam razmišljao pa sam odlučio otvoriti novu temu jer su ovu zimu Slavonci naslagali starih slika i priča vezanih za iste a sad su krenuli Šibenćanci i Dalmatinci a uskoro i ostatak Hrvatske ali i Ex države u kojoj je većina živjela a puno ih je i aktivno na forumu.Smatram da je šteta da se toliko slika,pok. prijatelja i ostalih događaja uvijek rado prepričanih priča koje većina nije znala a za njih se čulo i još se priča gubi po forumu jednostavno stavi na ovu temu.Što se slika tiče hvala Bogu imaju ih da ponovno ne nabrajam(poslao sam im već p.p. i dobio pozitivan odgovor) svi oni koji su ih već stavljali a stalno su i prisutni na forumu.Nadam se da će tema probuditi puno sjećanja i da neće sigurno biti dosadno.
 
@Zog: Ovo je oni put uz potok izmedju Firula i Križina?

Ili ćoša ispod Fregate?

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
farbach said:
Nigde kacige, a nije se ginulo kao danas. To koliko su motori bili slabiji, slabije su bile i gume i kocnice, a nije se vozilo polako, pogotovo sto je policija bila jeftina. Zbog brze voznje je lakse bilo dobiti samar nego kaznu.

Slika je iz Sarajeva, FIM rally, godina najverovatnije 1984.
       
Kad spominješ šamar sitija san se jedne (ne)zgode.Jurio momak uvečer po obali ,gori doli ko sumanut i odnekud izleti milicioner stane isprid njega pa kad je ovaj stao zalipija mu je ,baš, šamarćinu.Mi svi u čudu. :shock: Al bila su to druga vrimena.
 
barba said:
       
Kad spominješ šamar sitija san se jedne (ne)zgode.Jurio momak uvečer po obali ,gori doli ko sumanut i odnekud izleti milicioner stane isprid njega pa kad je ovaj stao zalipija mu je ,baš, šamarćinu.Mi svi u čudu. :shock: Al bila su to druga vrimena.

Bolje šamar, nego danas "gospodine", pa dva soma kn.
 
Shepa said:
@Zog: Ovo je oni put uz potok izmedju Firula i Križina?
Ili ćoša ispod Fregate?

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Je. (y)
 
kalimero said:
Bolje šamar, nego danas "gospodine", pa dva soma kn.
     
Danas šamar nema šanse.Otac ,advokat,zajednica i ostali da ne nabrajam.A zna se i odma vratit ,da se ne ostane dužni.I to duplo. :mrgreen:
 
evo nekih fotografija sa fejsa :mrgreen:

284455_490913407587446_864668197_n.jpg



400571_490916140920506_32525825_n.jpg


603346_490930157585771_1466780028_n.jpg


ove su za Barbinu dušu :mrgreen:


250311_4736907707503_863127526_n.jpg
 
Kaži mi ,molin te ,di si to našla.       
Neke nisan ni ja vidija a na dosta ih je i moj brat. Broj 36.   
Hvala ZLO. (y)
 
barba said:
Kaži mi ,molin te ,di si to našla.       
Neke nisan ni ja vidija a na dosta ih je i moj brat. Broj 36.   
Hvala ZLO. (y)
na fejsu, šibenski motoristi nekad i sad grupa  (y)
 
Gospođa na čelu kolone (Horex) je u to vrijeme imala zelenog Cadilaca.E da se sitit imena.(može bit da starin)  :LOL:  :jesus:
 
ZLO       
Ponovo hvala.    (y) (y)