Stari Grobnik u novom izdanju - -

Bogami, ja danas u povratku iz gorskih krajeva stanem u zagrebackom zavoju, iako mi je to glup naziv za zavoj, ali nema veze i tama bila neka brza grupa na stazi, izađu oni van kad ono evo dolazi kolona od 20 motora, prođu oni evo još njih 20, ne znaš koji se lošije snalazi i za 3,r kruga evo crvene zastave.
Nego ono bitnije, tko vozi brži krug, folgas ili macho iz Like
 
iako mi je to glup naziv za zavoj, ali nema veze

ima ima veze, to si dobro primjetio i to je vrući gorući problem, taj zavoj je mogao imat 100 boljih imena.

Kikovica apex. Donji cirkul, ili drugi cirkul. Bilo je rješenja, ja sam Eškinji pisao nekoliko pisama na tu temu. Možda najbolje rješenje je preimenovati Riječki zavoj u "Primorski" a zagrebački u "Goranski". Al dobro. Mogli su neki još dalji grad navest. Ljubljanski zavoj. To je Bečki zavoj. Uletili su brzo u famozni Helsšinski zavoj na Grobniku. Zavoj "Nordkapp" na Grobniku jedan je od najizazovnijih.

No dobro.

Nisam Folgera vidio vani, bajk mu bio parkan dok smo mi tamo palamudili. Dođi drugi put uđi u parc ferm ajde dovuci taj Tuono V2 makar nije Factory V4 nema veze.
 
moram se u potpunosti složit sa danom konstatacijom, ili ćemo sve zavoje zadržat u Primorsko-goranskoj regiji, ili ćemo ih nazvat po velebnim mjestima okupljanja bajkera, ja bi recimo izlaz iz rupe nazvao Stelvio, ono kao popeo sam se na najavišu točku i sad samo gas.
A uletit ću sa njim unutra, ali mi je malo neugodno, prošli put sam bio sa njim i sa curom unutra, i onda se desi katastrofa, kaže ona, ajme koja je ono lijepa Aprilia, a to jebeni V4 1100 Factory. Odmah je krenulo, a zašto ti nemaš takav bla, bla, uspio sam joj prodat priču da nije do para, nego da nije kvalitetan ko V2, reko moj se na 100000km tek razradi, a ovaj se raspadne na 20000km.
Uglavnom, još mi je neugodno, ali oporavljam se i doći ću.
 
  • Like
Reactions: sehrz and s2r
WZoiB3x.jpg


Poslano upravi na razmatranje!
 
WZoiB3x.jpg


Poslano upravi na razmatranje!

Da sad nekom daš taj zadatak nazvali bi ih po nekim ex vozacima ili lokalnim debilanama. Dakle, ne lajkam i zastupam narodne izraze koji su se udomaćili vođen iskustvom s endura gdje svaki brijeg na stazi ima svoj naziv i koliko god glup bio nitko njegovu autentičnost ne dovodi u pitanje. 😁
 
Našo ga na filmiću šta sam lupio pred početak neke trke.

P0wuLTw.jpg


Iskreno počinje me smetat ministarova popularnost, kad sam ga otkrio, onomad u Karlobagu pred 4 godine, bio mi je zanimljiv WOW ministar vozi, pa kad je na Grobnik došo isto je bio zanimljiv, kako se brzo snašo, al sad je to postalo malo previše, Kec ga hvali ko da je neviđen, još fali da Ivica Vugrinec da sinu otkaz i uzme Dadu pod krilo...

Taj motorsport odista nikad nije bio sport za obične €ntuzija$te.
 
  • Like
Reactions: Nero
Malo sam ga stalkal po stazi, čak mislim da ne vozi ovqj s #94, već s #23. U jednom trenu su bila dva #23 na stazi, a skužil sam ga jer u jedinici on jedini spušta desnu nogu.
 
Sta kazu trkaci, jel smeto na stazi il je zumanjke upotrebljavao 😁
 
Noć prije viđeni su u 2 ujutro njih dva kako izlaze iz Saršonove konobe, hodaju na hero onako, na mantinelu. E sad...
 
  • Like
Reactions: Igor28
dakle, jučer open day, poprilična gužva, svaki izlaz crvena zastava, popodne se malo smirilo padanje, ali gužva i dalje, mislim nije problem u samoj gužvi, nego stvarno ima svega i svačega po stazi, vrijeme bez kiše i bez bure..

20200622_110833.jpg

20200622_105728.jpg