Stari Grobnik u novom izdanju - -

Riker

Well-known member
Feb 11, 2007
2,622
134
63
1016
Cirkul / Mocca
www.instagram.com
Ima jedna zanimljivost oko svega toga, a ta je da sam ja danas bio na Grobniku da da, i opet je bilo wow ne znam zašto, ovoga sam puta posudio foto-aparat sa malo boljom opremom, klima šiber EPS CB i Pioneer top model sve na fotiću ima, i probao sam biti još bolji fotograf nego šta jesam, ali sam se razočarao u sve i odustao od svega, ali prije nego šta sam odustao, uspio sam napravit par fotki, a one su slijedeće;

Na ovoj fotki po svim parametrima i telemetrijskim podacima i analizi ovo bi mogao biti @exfreerider ali čekamo vještaka da potvrdi.

i tako dalje! Ima i auta, ali koga to zanima.

karadolo46

Well-known member
Feb 15, 2009
6,724
72
48
31
Senj
Nabavi si prave cizme... ostat ces bez prstiju :mrgreen:

Kawah

Active member
Jun 17, 2016
1,244
12
38
SimTam
Exfreerider ,jebate led ,skoro si se nagnul kak Marquez,blizu blizuuu..😁😁😁 Ali da bi ti trebale neke bolje čizmice ,bogme bi,sam to i ja primetil

• Haha
Reactions: koss

exfreerider

Active member
Dec 27, 2007
1,500
9
38
34
Zagreb
Nabavi si prave cizme... ostat ces bez prstiju :mrgreen:
A jbga uzeo sam ove da mogu i na kavicu ali valjalo bi za stazu nabaviti ozbiljnije ;)
Exfreerider ,jebate led ,skoro si se nagnul kak Marquez,blizu blizuuu..😁😁😁 Ali da bi ti trebale neke bolje čizmice ,bogme bi,sam to i ja primetil
Stari iskre su frcale na sve strane 🤣
morat cu do Keca pa da i taj slajder osjeti asfalta

bio sam i opal ali se brzo digao 😂

Kawah

Active member
Jun 17, 2016
1,244
12
38
SimTam
Nek' si živ i zdrav.A kaj se Keca tiče,kod njega se uvijek da nekaj novoga naučiti,makar je i on znal pljusnuti samo tak ,al🐐🎉se navek kak stari mačak dočekal na noge . Zgleda da je tu tajna,kakve čizme 👍 :cool:🍻🍷

• Like
Reactions: Modesty40

dalja46

Member
May 3, 2009
64
6
8
41
Hum na Sutli
Vidim na instaću da je yamaha yart na grobniku, Canepa je gore pa ako je tko blizu ili gore molio bi da se obavijesti ovdje kakva su vremena dotičnog😁.

go-go

Well-known member
Dec 17, 2006
2,526
98
48
51
...Knin...
Jel vruće sad po ovoj žegi vozit?

Otišao bi al mislim da ću iskuhat :)
šta pitaš kad znaš..🥵

ja bio 22.6. i bilo idealno vrijeme, moglo se izdržat, sad je ja mislim već teški pakao..