Stari Grobnik u novom izdanju - -

go-go

Well-known member
Dec 17, 2006
2,521
97
48
51
...Knin...
Ne bi bilo zgorega Zagrebački vozit u 3.-oj...
ma nema potrebe, onda mi je nezgodacija šaltat na izlazu u punom lijevom nagibu..
ja isto 4. šaltam iza šikane prije lakta, jer mi kasnije nezgodno na onim kratkim prebacivanjima..

zato ni ne stavljam snimke ispod 1:40 da ne otkrivam tajne, tajne velike moći.. :mrgreen:

Last edited:

Mocippaldi

Well-known member
May 23, 2002
5,384
46
48
Netherlands
Misli da je to malo previše, kad Canepa i ovaj Fritz vrte 1,26 na SBK / endurance motorima , realnije bi bilo 1,22/23, možda dođe Rossi kada ode u mirovinu :)
Pa usporedi malo po drugim stazama gdje voze i jedni drugi a negdje mozes Canepu s Reaom usporedit a znas vec razliku izmedju Reae i Marquza i to je to. Endurance motori imaju min 1 sec sporije gume, manje tuniran motor od WSBK i jos svasta manje jer treba 24h de o vozi.

Riker

Well-known member
Feb 11, 2007
2,621
134
63
1016
Cirkul / Mocca
www.instagram.com
Ove YART mašine su bile u Le Mans specifikacijama, 200-210 konja, znači možda i 50 konja manje od GP motora, sigurno ima još par sekundi koje se mogu nać, ali to će bit baš događaj, da se takav motor uopće pojavi na Grobnjači i onda da ga neko otjera pun gas. Ko zna možda se desi. Ako se ne desi morat ću ja jbg složiti GP motor kako sam već neko duže vrijeme planirao.

• Love
  • Wow
Reactions: dalja46 and Nero

karadolo46

Well-known member
Feb 15, 2009
6,705
65
48
31
Senj
Drzim fige da ga slozis (y)

Mocippaldi

Well-known member
May 23, 2002
5,384
46
48
Netherlands
Karbonske kocnice vs celicne nosi isto koju sekundu

Igor28

Active member
Jan 2, 2016
532
85
28
Grobnik, Rijeka
iskreno mislim, da je mene posjest na apriliu rs gp 20, s obzirom da i sam vozim apriliu i da sam uopznat sa njenom ciklistikom i ogibljenjem, da znam stazu na pamet, mislim da bi ja vozio 1:19:38 minimalno, štoviše ne mislim, siguran sam

Stripiri

Member
Apr 23, 2013
605
2
18
41
Rijeka
Nitko od njuški neče na grobniku skidat nevrijeme nego obavljaju trenige i neka testiranja u sigurnoj zoni

bac

Member
Aug 25, 2008
665
3
18
45
selo kraj zagreba
Pa usporedi malo po drugim stazama gdje voze i jedni drugi a negdje mozes Canepu s Reaom usporedit a znas vec razliku izmedju Reae i Marquza i to je to. Endurance motori imaju min 1 sec sporije gume, manje tuniran motor od WSBK i jos svasta manje jer treba 24h de o vozi.
Moja računica/kalkulacija je ta da u prosijeku sam SBK motor u odnosu na GP je sporiji 1-2 sekunde po stazi , a još je dodatnih 1 -2 sekunde do vozača , to su samo moja razmišljanja
Edit. bilo bi dobro otvoriti na forumu neki - info pult- vezano za Grobnik stazu i dolazak poznatih vozača, koje bi mogli gledati, sigurno djelatnici imaju informacije o istima i to bi bilo u redu podijeliti na forumu, pa tko želi gledati neka ima pravovremenu informaciju,a ne da to imaju samo Riječani

• Like
Reactions: +marek+

go-go

Well-known member
Dec 17, 2006
2,521
97
48
51
...Knin...
moja ciljana publika su skauti sa stranih foruma, koji ne znaju stazu napamet.. :mrgreen:

baxy

Active member
May 10, 2005
3,061
10
38
57
Mocca - Rijeka
Nažalost ovim putem najavljujem da odustajem od GP projekta zbog nedostatka podrške i sponzora. :(
Možda ti GP Krk pomogne :giggle: