Stari Grobnik u novom izdanju - -

Zvijezda!

TY1Qqj5.jpg
to mu je RIns posudio odijelo?
 
Sad ide najbolji dio godine, kasno ljeto rana jesen, bit će meni bolje za fotkat da ne bude štufo, a vama će bit JOŠ BOLJE jer kad je friški zrak bolje radi usis a i gume bolje drže i ulje u ovjesu bolje radi tako da ić će sekunde dole jako pogotovo ako vam ja budem štopao.
 
  • Love
  • Haha
Reactions: dalja46 and go-go
lako vama influencerima, meni se čini da ću ja morat najprije kupit onih 30000 folovera na instaču, proširit kanal i onda ponudit kolaboraciju gospodi sa staze, ono ja njima objavljujem instač i fejsbuk priče, a oni meni daju da se vozim
 
sponzoruše jedne :cool: :mrgreen:
 
Sad ste me podsjetili s ovim cijenama i slikama, koliko uopće naših ljudi dolazi na Grobnik? Vidim da se par forumaša vrti dok nas je nekada bilo stvarno jako puno. Nakon Happeninga bi bilo tonu slika, ne samo sa staze nego i kasnijih druženja i tuluma. Jasno mi je da se mijenjaju generacije međutim kako više nisam u tom điru, a vidim nije gotovo nitko od tadašnje ekipe osim oldtimera, zanima me kako to danas izgleda.
 
Voze se ljudi, al malo ih je na forumima.

Ako i jesu aktivni sa slikama, lupaju ih na instagram.
 
Zato i pitam, znam dosta nekoliko ljudi koji su relativno često tamo ali više su to individualne priče: dođu, odvoze, odu. Jedina zajednička točka im je Kec. :mrgreen:
 
ne bih znao, ove i prošle godine nisam uopće bio... prethodno, obave se vožnje, malo se pozdrave ljudi i to je to... možda je i krivo s moje perspektive jer ne poznam previše ljudi, ali i kad bi neko naletio, ne vidim/čujem da je bilo napeto..
 
Voze se ljudi, al malo ih je na forumima.

Ako i jesu aktivni sa slikama, lupaju ih na instagram.

slabo je to, ja unazad 10-ak godina šta odem jednom-dvaput godišnje na open day, većinom budem usamljen sa hr tablama..povremeno dođu ljudi, pa brzo odustanu..
a ovi ozbiljniji su na bobi i ostalima..i voze non stop..ali nema ih puno..
 
  • Like
Reactions: Nero