Stari Grobnik u novom izdanju - -

Krenula i nedjelja

4085A336-9AFD-4EE4-9822-88B3E0870206.jpeg
 
  • Like
Reactions: exfreerider
Gubljenje na max.

2y35HnX.jpg


llLfD9c.jpg


jjmR3SL.jpg


NLf6PpD.jpg


tu7e0Ej.jpg

ovo je bio foto finiš neki u trci nekoj, 300 600 1000 ili tako nekako


Eg6JeNr.jpg


vkNDWEW.jpg


p1fTaNq.jpg


YQM1Rt6.jpg


n0w16IB.jpg


HmiM9Yv.jpg



ijAGmhN.jpg


ovo je sa foruma dečko ja mislim! bravo!

8Dklu1k.jpg


i ovo je kultura u HR motorsportu! nikad od nas Mudžela...

97o2a8V.jpg


Michal Bulik koji je već interno prekršten u Mate Bulić, rođen 20.10.2005 🥴 1:29:950

CpMRqg6.jpg


ovo Kovač Balint ujutro skače vijaču LOL gubljenje max turbo.

aenB6kX.jpg
Odlične su ti fotke! (y)(y)
 
1,29.95...600st …. nema još 15 godina … pobjeđuje …. jbt … treba ga zapamtit Michal Bulik (y)
 
  • Like
Reactions: sharky969
Ma nema veze, bitno da se piše. Tko zna neće im zamjeriti a većini je i onak svejedeno koji su modeli. :mrgreen:

Bitnija je info da je Riker počeo oslobađati umjetnika u sebi, što su mu bolje slike to su postovi šturiji. Nema energije za dva ludila.:p:mrgreen:
 
Ako zanemarimo rezultate i pobjednike, treba pohvaliti činjenicu da su na utrkama učestvovali gotovo svi hrvatski vozači. Istina jako su falili Dario (ozdravi što prije) i Vugi (sigurno još netko...) koji bi "pojačali" grid, no uvijek netko fali.
Po broju naših predstavnika bilo je to za svaku pohvalu (y)
Interes za PH postoji, interes za ogled u AA konkurenciji također postoji tako da očekujem lagani uspon ubuduće, nadajmo se.;)
Šteta da nije bilo i OT utrka , taman bi se uklopili u satnice, a tu bi vjerujem bilo više naših pobjednika :giggle:

Vidjeli smo šta pruža i motoscena istočnih susjeda i može se zaključiti da su dobri, dapače jako dobri što se naročito vidjelo u 1000 gdje su se najviše prezentirali, ….a ujedno se treba sjetiti kad je na gridu u toj klasi posljednji put bilo 25 natjecatelja :rolleyes:

Za korona uvjete dosta ljudi, uglavnom domaćih, stranci (čitaj slovenci) na kapaljku, ostali zero …. sve u svemu ugođaj taman (y)
 
  • Like
Reactions: Mr.steady and Riker
Nemam video, mjerio sam sa Racechrono koji je mjerio za k pola izlazaka uopce nije dobro mjerio
 
Fora je bilo izadem sa staze pa gas 299 do bezinske Petrol autocesta i gas nazad direktno na stazu rundat dalje⛽🤣