Stari Grobnik u novom izdanju - -

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
9,014
166
63
98
CISTA PROVO
Pošao sam na Grobnik i poslikao sam nešto i nemam više šta za dodati ni reći.

ove gume su šaka u oko na ovom motoru i za ovu prigodu, i onda ih još pofarba s korektorom :mrgreen:

mr.mee

Active member
Sep 2, 2005
3,021
5
38
38
Slavonski Brod

Spider

Active member
Jul 20, 2020
439
81
28
Zagreb
Barem nešta bolje

Bzvz, nije ni blizu pravog Nascar, slične spec. kao top auti u kvartu.
Australia Supercar V8 i DTM su bolji. ;)

piljun

Well-known member
Sep 20, 2012
4,251
61
48
1016
južno
Uopće nisam znao da ta liga postoji. Znači voze američke krampove po europskim stazama. Jel.ti auti uopće mogu skrenut udesno 🙄

• Like
Reactions: diesel power

Riker

Well-known member
Feb 11, 2007
2,786
358
83
1016
Cirkul / Mocca
www.instagram.com
Iskreno nisu, ali iskreno hvala!

Inače na Grobniku su velike promjene se desile, naprimjer na WEB SAJTU stranici Grobnik.hr na stranici weba od njih službenoj, nema više rasporeda evenata. Jesam ja ćorav?? Di je sad raspored.

Dal sam ja boomer dal sam puko?! Ne vidim više kalendar događanja. Vidite li ga vi? Na ulazu je opet bio incident, samo da rečem...frend ispred mene uletio mimo rampe, a rampičar izletio iz kućice i ko je najebo? Naravno pošten čovjek (ja).

Last edited:

Igor28

Well-known member
Jan 2, 2016
799
422
63
Grobnik, Rijeka
Nakon šta ti je priredio takvu dramu, ste ostali frendovi ili je on sad bivši frend.
Inače idu mi ti rampaši malo na živce, treba mu sve objasnit di ideš, kako, kao covid protokol a oni jebeni švabe imaju orgije bo boxu i nikome niš, nisam sretan

Riker

Well-known member
Feb 11, 2007
2,786
358
83
1016
Cirkul / Mocca
www.instagram.com
On je sada na spisku crnome mome, a to nije spisak na kojem bi se itko htio naći.

A rampičaru sam moro lagat opet, no to je čar Hrvatskog Mugella, kao npr. da dolaziš u Alibabinu pećinu i moraš reći šifru inače ne ulaziš.

• Haha
Reactions: go-go

sharky969

Member
May 5, 2006
264
11
18
34
Koprivnica/Zagreb

Inače na Grobniku su velike promjene se desile, naprimjer na WEB SAJTU stranici Grobnik.hr na stranici weba od njih službenoj, nema više rasporeda evenata. Jesam ja ćorav?? Di je sad raspored.

Dal sam ja boomer dal sam puko?! Ne vidim više kalendar događanja. Vidite li ga vi? Na ulazu je opet bio incident, samo da rečem...frend ispred mene uletio mimo rampe, a rampičar izletio iz kućice i ko je najebo? Naravno pošten čovjek (ja).
Ima, na naslovnici dolje za tekući mjesec, a kad klikneš prikaži sve, odvede te na onu stranicu koja je prije bila dostupna kroz meni. https://grobnik.hr/hr/events/

Samo ni europskog NASCARA nema u kalendaru :unsure:

Feis123

Active member
Feb 23, 2020
404
70
28
1016
Grobnik

Ja recimo zivim na cca niti 10 minuta od staze i vec dugi niz godina je zaobilazim u sirokom luku

Mocippaldi

Well-known member
May 23, 2002
5,672
109
63
Netherlands
Opa pocelo je nogiranje i po Grobniku :mrgreen: Ushiro daga mashi 👈