Stari Grobnik u novom izdanju - -

Igor28

Well-known member
Jan 2, 2016
1,554
1,774
113
Grobnik, Rijeka
Bas na tom je ta 403 greska:unsure:
Meni otvori ovo, kad dodes na stranicu nemoj ic na evente nego se spustaj dok ne naiđeš na kalendar, ja na mob vidim ovo
Screenshot_20210613-223818_Samsung Internet.jpg

mate

Administrator
May 22, 2002
2,901
2,842
113
U vrijeme mojih aktivnih posjeta Grobniku izbjegavali smo strance jer smo imali deal da kao Hrvatine platimo sat vremena i vozimo cijeli dan. Onda su pocela cesca zauzeca a zbog posla sam bio limitiran, tada bi napravio plan kad mogu i onda gledao u kalendar tko je zakupio. Posaljes mail, oni tebi info, rezerviras, dodes s lovom i gotovo. Danas kad je cijena ista ne vidim smisla cekati slobodne dana.

mrgud-

Member
Aug 30, 2013
213
8
18
41
Bio sa dreier racing...grupe brzi spori tri puta po 20 minuta... ostalo sve open...nema guzve uopće.vozio dok se nije crveno na semaforu upalilo...već i oni sa zastavicama gledaju koji mi je k...ja jedini na stazi...pakuj stvari i teraj kuće...open day je prošlost...google translate je budućnost

go-go

Well-known member
Dec 17, 2006
3,505
1,281
113
52
...Knin...
sad me j..bete..a dobri smo si..
šta se cijene tiče open bude i skuplji od švaba, ni to im nisam oprostio..
jasno mi je da je sve u lovi, ali da baš moraju sve rasprodat', da se ne može ostavit' mjesečno dan-dva za open, ni to im ne mogu oprostit'..
evo ti sad raspored za lipanj, danas i sutra je bobo, ali oni budu zauzeti debelo unaprijed, a i motor mi nije spreman..
ja sam slobodan do kraja mjeseca, a imaš samo neke zvijededizajna i nešto23 i to svaki po dva dana, s tim da im je po rasporedu drugi dan trke, a prvi dan po 4 grupe po 15-20 minuta..jee iljadu..
sad vi meni fore o smislu čekanja opena i smislu života..
a i kad je open od 9-17, jedva se uspijem organizirat, normalno da nisam u kondiciji, prvo se satarem prva dva izlaska, onda hvatam zrak i radim još koji kraći izlazak da dođem sebi, a poslije pauze se uspijem nešto odvozit, onda opali zvizdan i umor, gume i tak..
il' da se ucijepim, možda mi sve postane normalno..

Grobnik prodano.png

• Like
Reactions: Nero

Tibor

Well-known member
Jan 27, 2009
7,735
688
113
nije navedena
sad me j..bete..a dobri smo si..
šta se cijene tiče open bude i skuplji od švaba, ni to im nisam oprostio..
jasno mi je da je sve u lovi, ali da baš moraju sve rasprodat', da se ne može ostavit' mjesečno dan-dva za open, ni to im ne mogu oprostit'..
evo ti sad raspored za lipanj, danas i sutra je bobo, ali oni budu zauzeti debelo unaprijed, a i motor mi nije spreman..
ja sam slobodan do kraja mjeseca, a imaš samo neke zvijededizajna i nešto23 i to svaki po dva dana, s tim da im je po rasporedu drugi dan trke, a prvi dan po 4 grupe po 15-20 minuta..jee iljadu..
sad vi meni fore o smislu čekanja opena i smislu života..
a i kad je open od 9-17, jedva se uspijem organizirat, normalno da nisam u kondiciji, prvo se satarem prva dva izlaska, onda hvatam zrak i radim još koji kraći izlazak da dođem sebi, a poslije pauze se uspijem nešto odvozit, onda opali zvizdan i umor, gume i tak..
il' da se ucijepim, možda mi sve postane normalno..
ovo ko da je pisala žena u pms-u, a ne netko tko vozi Ninju

• Haha
Reactions: +marek+

Mr.steady

Member
May 17, 2014
86
27
18
Zagreb
ja sam jučer poslao upit za utorak preko njihove stranice, u roku od pola sata sam dobio odgovor da je termin rezerviran i da plaćam na stazi.

poslali mi i raspored tako da sam ja već oko 9 tamo.

sviđa mi se što je podjeljeno po grupama.

zadro_st

Well-known member
Mar 30, 2007
1,360
144
63
34
Split
Gledam bas stardesignracing....dva dana 190E....
podijeljeno u 4 grupe i ukljucena utrka...
to je skroz ok nema smisla cekat open day..

pa3q

Well-known member
Jul 26, 2010
1,324
62
48
40
Kaštel Lukšić
ja sam jučer poslao upit za utorak preko njihove stranice, u roku od pola sata sam dobio odgovor da je termin rezerviran i da plaćam na stazi.

Za sutra ili sliedeci tiedan?

go-go

Well-known member
Dec 17, 2006
3,505
1,281
113
52
...Knin...
kolko ti je dan.. jel' to sa trkom..

Mr.steady

Member
May 17, 2014
86
27
18
Zagreb
100€, ne znam jel sa trkom il nije.

planiram ko i na open dayu zadnje 2 godine, odvozit kolko mi se da i na rucak negdje.

sad sam gledo, open day me izaso 690kn prosle godine.