Stari Grobnik u novom izdanju - -

Rupa iz šikane je malo dalje ....

Pitao sam za vreme koje radiš , ako je neko suludo , što bi po nagibu naslutio , onda možda moja konstatacija da je motor nestabilan , ne drži vodu ... a ta vremena ,pa nije sramota reč , ja vozim 1,43 i boli me dupe , bitno da ja uživam (y) :mrgreen:

ahaa iljadu.. :mrgreen:
 
Rupa iz šikane je malo dalje ....

Pitao sam za vreme koje radiš , ako je neko suludo , što bi po nagibu naslutio , onda možda moja konstatacija da je motor nestabilan , ne drži vodu ... a ta vremena ,pa nije sramota reč , ja vozim 1,43 i boli me dupe , bitno da ja uživam (y) :mrgreen:
Znači netreba me bit stid sa mojim vremenom, 1:47 sa serijala r6 2009 i mitasom🤣🤣.
Bio proslu godinu jedan dan nakon par godina pauze, čak se našli sa kolegom exfreeriderom, super je bilo.
Šteta da nema slobodnog vremena više jbg.
 
Grobnicka ekipa, koliko kosta izlaz na grobnik? Htio bih otici na pistu malo poboljsati svoje vozacke sposobnosti, imam full opremu
neki amaterski dan/ sporo vozaci?
 
Grobnicka ekipa, koliko kosta izlaz na grobnik? Htio bih otici na pistu malo poboljsati svoje vozacke sposobnosti, imam full opremu
neki amaterski dan/ sporo vozaci?
250e odi u keca na poligon....na isto ti dode kao da platis dan staze,gorivo i gume...
 
  • Like
Reactions: s2r
Kako funkcionira kod Keca skola? Mora li se proc prvo poligon ili se moze odma ucit vozit po stazi? Osobno bi htio poboljsat neke stvari...i uvatit go-go-a :cool:
 
  • Haha
Reactions: go-go
Kako funkcionira kod Keca skola? Mora li se proc prvo poligon ili se moze odma ucit vozit po stazi? Osobno bi htio poboljsat neke stvari...i uvatit go-go-a :cool:
pa mozes ta oces....al meni je poligon vise koristi napravija nego staza...
 
  • Like
Reactions: s2r
Kako funkcionira kod Keca skola? Mora li se proc prvo poligon ili se moze odma ucit vozit po stazi? Osobno bi htio poboljsat neke stvari...i uvatit go-go-a :cool:

Drzi se Crnog, on ce ti sve rec. Samo ga moras pazljivo slusat. 4 kruga iza njega su mi vridila vise nego skola u keca.

Meni je bolje sjeo Majcan na Marofu nego Kecov poligon. Ali to sam ja.
 
Drzi se Crnog, on ce ti sve rec. Samo ga moras pazljivo slusat. 4 kruga iza njega su mi vridila vise nego skola u keca.

Meni je bolje sjeo Majcan na Marofu nego Kecov poligon. Ali to sam ja.

Ma nemos od Crnog dobit dvi recenice. A i nema dva motora za pratit ga (n) Plati pa se rugaj.
 
Ma nemos od Crnog dobit dvi recenice. A i nema dva motora za pratit ga (n) Plati pa se rugaj.
Bija sam u Keca, a i u Majcana. Majcan je kombinacija staze i poligona od keca.
A Crni puno govori, samo ga triba znat slušat :D
 
Zbl0lYT.jpg


Danas sam bio po nove pneumatike marke Uniroyal i dok sam čekao, ja mislim da je ovo član foruma? Ne mogu jamčiti, toliko je brz u pokretu, jedva sam vidio koji je uopće tip prometala u pitanju a ne neke druge detalje.
 
  • Haha
Reactions: chasingdog
koji čiribimbaš...

Ma mislim da to nije on bio, nema veze. Bilo je jučer dosta velika gužva, podsjetila me na slavno ljeto 2020. kad smo bili na cugi jednom i izbrojali jubilarnih 40 paćenika na stazi u tom krugu, baš u ovo doba godine negdje srpanj neki.
 
Zva san neki dan tajnistvo osokoljen praznim poljima na kalendaru u srpnju. Brzo prizemljen navodom da to ne znaci ne-rezervirana staza (n)
mozda, ali mozda bude nesta 26. A tad kako kaze teta: Boze daj zdravlja, a doktor bolovanja!
 
  • Haha
Reactions: chasingdog