Stari Grobnik u novom izdanju - -

Kad sam danas malo svratio na Slovakia Ring i nakon viđenog došao sam do jedinog razumnog zaključka  :mrgreen: ,a to je da za Grobnik je potrebna jedna bomba od cca 10KT koja bi to sve sravnila sa zemljom i ponovo sve izgraditi iz temelja ( karta za AA na Slovakia Ringu 7 eura - Grobnik 50 kn  :shock: :palacdolje:)
 
bac said:
Kad sam danas malo svratio na Slovakia Ring i nakon viđenog došao sam do jedinog razumnog zaključka  :mrgreen: ,a to je da za Grobnik je potrebna jedna bomba od cca 10KT koja bi to sve sravnila sa zemljom i ponovo sve izgraditi iz temelja ( karta za AA na Slovakia Ringu 7 eura - Grobnik 50 kn  :shock: :palacdolje:)

Pa cijena karte je tu negdje  :mrgreen: (y)
 
mr.mee said:
Pa cijena karte je tu negdje  :mrgreen: (y)
Ma vrhunski je meni doživljaj i "usluga" kada napravim 200 km do Grobnika u jednodjelnom kožnjaku na plus 30 i onda mi "opravdano" naplate 50 kn za AA ,visiti na suncu/kamenjaru/vršiti fiziološke potrebe u prirodi ili u smrdljivim kontejnerima/objektima/hraniti se iz kontejnera, sav taj doživljaj/ugođaj/usluga je NEPROCJENJIVA i tih 50 kuna je stvarno besramno niska/jeftina cijena karte  :mrgreen: (y)
 
Koliko znam, karta je za 2 dana, WC-kontejner iza servisa je uvijek čist, klopa je takva kakva je, Putnik je na tri minute ili Aerosteak restoran za finija nepca...  :0648:

Da bi moglo puno bolje, moglo bi, ali nije baš tako grozno.

Nitko te ne tjera dolazit, u jednodjelnom kožnjaku ili ne :nediraj:

:mrgreen: (y)
 
kokolo_f said:
Teta na ninji..niste otišla u Pulu?  :D

Naka bolestina opet..nazalost  :palacdolje:

Bit ce bolje, nadam se sitra moc vozit  :wink:
 
Modesty40 said:
Koliko znam, karta je za 2 dana, WC-kontejner iza servisa je uvijek čist, klopa je takva kakva je, Putnik je na tri minute ili Aerosteak restoran za finija nepca...  :0648:

Da bi moglo puno bolje, moglo bi, ali nije baš tako grozno.

Nitko te ne tjera dolazit, u jednodjelnom kožnjaku ili ne :nediraj:

:mrgreen: (y)
To što si napisala je relativno objektivno kada se gleda kroz tvoju prizmu pošto živiš na  35 km od grobnika,meni koji sam udaljen od Grobnika 200 km  karta za 2 dana ne vrijedi ništa,kad hoću gledati utrku tipa AA ili bilo koji dolazak na Grobnik me košta oko 400-500 kuna ( gorivo 300 kn, klopa/cuga 100-200 kn)
Stanje infrastrukture na Grobniku je žalosno,  a tih 50 kuna za kartu kada se usporedi sa onim što sam vidio u Slovakia Ringu je u najmanju ruku sramota  :palacdolje:
Istina, nitko me ne tjera da dolazim u jednodjelnom kožnjaku,ali dolazak do Grobnika starom Karlovačkom je potreba,pošto je cesta svake godine sve "bolja i bolja" npr. u zavoju popunjene pukotine sa smolom(zmije) daju vrhunski grip :palacdolje:
Ponavljam ,ovo sam morao napisati kada se gleda kroz prizmu(uloženo/dobiveno) jednog običnog posjetitelja  (y)
 
mislim da su stanja infrastrukutre svjesni i nadam se da će se nešto poduzeti ..  (y)
 
A tko tocno ce nesto poduzeti, i tko je uopce vlasnik automotodroma grobnik?

Edit:
Procitao komentare iz linka s prethodne strane, tak sam i mislil da je neka takva tipicno hrvatska situacija...
 
Koliko znam, vlasnik je opcina Cavle i ubire novce od  najma objekata koji su u zakupu ..
E sad tko to vodi, neznam
 
oče klinac poduzeti, tam se ugnijezdila klika koja bi samo ubirala a da netko drugi utrpa lovu u objekte i stazu (y)
 
stanje na grobniku ce se popravit kad gamad nanjusi da moze ubost koju kunu u svoj dzep.
do tad cemo i dalje sjedit u sumi na kamenjaru.
samo pricaju a nista se ne dogadja.
 
Nitko ne komentira najnoviju vijest u vezi Grobničke piste.
Ukratko, "Automotodrom Grobnik dobio kredit od 6 milijuna kuna za asfaltiranje piste"

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Automotodrom-Grobnik-dobio-kredit-od-6-milijuna-kuna-za-asfaltiranje-piste
 
komentarii su na temi *GROIBNIK*  :wink:
 
vex rc390 said:
mozda ne bi bilo lose napraviti stazu tipa novi marof negdje oko splita,pokrivala bi cijeli jug.  :)


Još malo dok u Dugopolju sve virme propadnu mogu napravit stazu tipa montekarlo ili montreal.
 
U novoj Motoreviji direktor staze na Grobniku najavljuje dogodine novi asvalt na stazi i još neke stvari! (y) :012: :ugovor: