Stari Grobnik u novom izdanju - -

Gore di je Tokić na Gornjoj Vežici, u tom prostoru. Ima zanimljivih auta, par novih bolida za brdo, dosta ovih redovnih šta se pojavljuju po old timer susretima, u subotu u 5 je kraj. Ako budeš išo cimni, motor mi je tamo blizu pa da ga odem upalit, i poslikat možda sa fotićem ne sa mobitelom.
 
https://autostart.24sata.hr/amp/moto/novi-asfalt-vole-svi-grobnikom-jurili-bivsi-motogp-vozaci-7148

s2r said:
Canepa odvrnuo 1.27.5

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Riker said:
Gore di je Tokić na Gornjoj Vežici, u tom prostoru. Ima zanimljivih auta, par novih bolida za brdo, dosta ovih redovnih šta se pojavljuju po old timer susretima, u subotu u 5 je kraj. Ako budeš išo cimni, motor mi je tamo blizu pa da ga odem upalit, i poslikat možda sa fotićem ne sa mobitelom.


(y)
 
A fak jbt šta sam profića propustio...štopo sam napamet neku R1cu na 1:35 koja je bila roštiljala taman kad sam ja došo, al je samo još jedan krug odvrtio pa izašo, a nakon njega odma 15, 20 R3ca na pistu, klinci neki i nisu nešto jurili, više mi je djelovalo da proučavaju stazu. Ko zna možda sam baš tog motogepejca štopo, ali jbg nisam imo pojma da je ta klasa vozača gore...da sam znao možda bi se potrudio slikat ili snimat.  :?

 
ouqGvI1.jpg


aEMSAAz.jpg


KqlresF.jpg


AMXBjtS.jpg


Wunderbar.
 
tibor said:
a Jerman 1.26,9 :mrgreen:
A vidio sam, impresivno!
Jerman je domaci covjek, Canepa je ucinio 20tak krugova. Bit ce tu jos svega, topit ce se rekord jos... :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
s2r said:
A vidio sam, impresivno!
Jerman je domaci covjek, Canepa je ucinio 20tak krugova. Bit ce tu jos svega, topit ce se rekord jos... :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Došli su samo isprobavati elektroniku,znaći vrijeme nije bilo bitno i nije se mjerilo. Znači nisu lovili vrijeme nego isprobavali elektroniku,ne poznaju stazu ali več nakon 5 krugova su vozili oko 1:26,1:27.
 
A sta kaze ovi momak na nasu jedinu stazu. Koliko je vrtia na yamahi :misli:
 

Attachments

  • 55637142_359644041427458_2347295950495547392_n.png
    55637142_359644041427458_2347295950495547392_n.png
    614.8 KB · Views: 218
Reko mi je koliko je vozio al ne smijem govorit naokolo, to je info za samo nas par usko upućenih, jbg sorry :cry:

Evo par slika od danas.

6yylgk5.jpg


ym8DhII.jpg


VfiOnlf.jpg


EgyoAt4.jpg


FvYdjVQ.jpg


nfznMgz.jpg


H9CHhZB.jpg


bgJZqWl.jpg


Ovaj mi je bio hit of the day.
cjTPoRJ.jpg


 
Jel ovaj prvi gore otreso?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Nije na slici, izlazio je đip van ne znam po koga, al mogu pitat svoju Grobničku Krticu.

MDh4g9z.jpg


Ovaj je bio blizu!
 
Boga mi dobar je, ko Marqez.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk