Stari Grobnik u novom izdanju - -

kokolo_f said:
Imaš neki link? slika/detaljnije?

ako se ne vaRRam radi se o ovom kombinezonu, koji kao što je i vidljivo na fotki, našem Baxy-ju dodaje min +5KS na kotaču (y)
 

Attachments

  • Baxy kombinezon.jpg
    Baxy kombinezon.jpg
    1.8 MB · Views: 370
catevs said:
To i je 54, osim ako nije neki čudnovato talijanski kroj
Ja sam 186cm i oko 96-99kg. 56 je minimum u koji udjem.
Pitanje je i dje su ta kila.


Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
U pm jos ja mislim.sto.me.disanje jebe u mom.54 broju

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
s2r said:
Ja sam 186cm i oko 96-99kg. 56 je minimum u koji udjem.
Pitanje je i dje su ta kila.


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ja sam 183 cm i 95-7kg i suomijev 2 djelni kombinezon mi je prekomotan, veličina 56
 
catevs said:
Ja sam 183 cm i 95-7kg i suomijev 2 djelni kombinezon mi je prekomotan, veličina 56
Eto vidis, meni spyke i dainese i ovaj znj neki koji imam odreda 56. Ovaj znj koda je sivan za mene, cudo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
dabogda za četrdeset godina morali opet asfaltirat'.. :LOL:
i tak' pošaljem ja prijavu za open day.. i umjesto hvala na prijavi, pitanje da li je prijava za cjelodnevnu vožnju, jer prvo idu prijave za cijeli dan.. :misli:
pa rek'o mislim ono, jelte, kao i do sada platim tarifu za domaće vozače i nadam se voziti cijeli dan  :neznam:
kaže ona meni, ma šta kaže, pošalje mi link na cjenik i kaže..plaćanje ide prema cjeniku.. :shock:
ali, ali znate, pa uvijek se plaćalo po ''cjeniku'' za domaće i vozilo se cijeli dan..  :ugovor: reko kad infrastruktura i uvjeti na i oko staze budu po cjeniku, onda ćemo se držati cjenika.. 8)
kaže ona meni..znači skidamo vas sa liste.. :yikes:
ma reko tako je, ionako na open days bude par slovenaca, pokoji zalutali talijan ili nijemac i ja jedini na HR tablama.. :palacdolje:
znači važna obavijest svim mojim štovateljima i zaljubljenicima, otkazujem vožnju na open day 20.6. i vidimo se drugom prilikom.. :lolcry:
 
go-go said:
dabogda za četrdeset godina morali opet asfaltirat'.. [emoji38]
i tak' pošaljem ja prijavu za open day.. i umjesto hvala na prijavi, pitanje da li je prijava za cjelodnevnu vožnju, jer prvo idu prijave za cijeli dan.. :misli:
pa rek'o mislim ono, jelte, kao i do sada platim tarifu za domaće vozače i nadam se voziti cijeli dan  :neznam:
kaže ona meni, ma šta kaže, pošalje mi link na cjenik i kaže..plaćanje ide prema cjeniku.. :shock:
ali, ali znate, pa uvijek se plaćalo po ''cjeniku'' za domaće i vozilo se cijeli dan..  :ugovor: reko kad infrastruktura i uvjeti na i oko staze budu po cjeniku, onda ćemo se držati cjenika.. 8)
kaže ona meni..znači skidamo vas sa liste.. :yikes:
ma reko tako je, ionako na open days bude par slovenaca, pokoji zalutali talijan ili nijemac i ja jedini na HR tablama.. :palacdolje:
znači važna obavijest svim mojim štovateljima i zaljubljenicima, otkazujem vožnju na open day 20.6. i vidimo se drugom prilikom.. [emoji38]cry:
Grobnik je pun ko sipak. Mi smo 3mj prije  termins gledali kad cemo vozit (pregovarali pocetkom treceg za termin stedinom/krajem petog mjeseca.) troje zakupaca nas otkantalo da su puni. Jedva nasli jednog sto nas je primio, i to dan samo. Drugi dan nije dao...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Modesty40 said:
a jadan  :mrgreen:

skoRRo rip  :mrgreen:

s2r said:
Grobnik je pun ko sipak. Mi smo 3mj prije  termins gledali kad cemo vozit (pregocarali pocetkom treceg za termin stedinom/krajem petog mjeseca.) troje zakupaca nas otkantalo da su puni. Jedva nasli jednog sto nas je primio, i to dan samo. Drugi dan nije dao...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ma pun je kod zakupa, ali na open days nema žive duše..
ima kod bobe mista.. (y)
 
go-go said:
skoRRo rip  :mrgreen:

ma pun je kod zakupa, ali na open days nema žive duše..
ima kod bobe mista.. (y)
Mozda.
Odje bilo 30tak bajkova i nas 2. Posli u 12:30 doma za Svicu. Cijelo popodne ja i frend sami vozili.
Osobno nebi isao vozit kad ima masu bajkova raznoraznih vrsta i mogucnosti/znanja vozaca. To mi je recept za skrs..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
s2r said:
Mozda.
Odje bilo 30tak bajkova i nas 2. Posli u 12:30 doma za Svicu. Cijelo popodne ja i frend sami vozili.
Osobno nebi isao vozit kad ima masu bajkova raznoraznih vrsta i mogucnosti/znanja vozaca. To mi je recept za skrs..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
skini mitas i bit' će sve u redu.. :jesus:
ma ne valja kad' je gužva, al' još gore mi je kad' se borim sam sa sobom.. :mrgreen:
 
paaa.. na zadnjem Open dayu je bilo 90-tak motora, nije baš da nije bila gužva... :mrgreen:

plus šta su izletali svako malo, pa se i čekalo i svašta nešto  :LOL:
 
go-go said:
skini mitas i bit' će sve u redu.. :jesus:

Ne razumijem...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Modesty40 said:
paaa.. na zadnjem Open dayu je bilo 90-tak motora, nije baš da nije bila gužva... :mrgreen:

plus šta su izletali svako malo, pa se i čekalo i svašta nešto  :LOL:

to si ti sve kriva.. :jesus:

kad tebe nema, bude par slovenaca koji srbin i ja, igra rock'n roll cela yugoslavija.. :LOL:
 
nas par je mislilo ić 20-og al za 110€ neznam baš :LOL:

gledam i na stranici piše prijave samo za cijeli dan...