Stari Grobnik u novom izdanju - -

Tak sam se lepo vozil, a bil sam zadnji.... kakoto ???
 

Attachments

  • received_863849080667027.jpeg
    received_863849080667027.jpeg
    69.2 KB · Views: 238
Sve si ljepsi i ljepsi .... opet novo odijelo  (y)
 
stojedan said:
Tak sam se lepo vozil, a bil sam zadnji.... kakoto ???

malo si se popunio, treba i na aerodinamiku misliti  :mrgreen: :LOL:
 
Stvarno nitko ne zna koliki cca tlak za cestovne gume ili je toliko teško napisati :misli:

za aute znam 0,3-0,5 manje i gas ali za motor nemam iskustva
 
Pa nije to bas - 0.3 / 0.5 svaki proizvođač/guma ima neke svoje tlakove. Najbolje je naći po netu sto Bridgestone navodi za tu gumu.

Npr Dunlop daje za svoje gume
902b7be556b8a97519b27e9ae98d87e5.jpg


Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Evo nekih fotki i od mene...

www.facebook.com/profile.php?id=100008381687940&sk=media_set&set=a.2438571739765525
 
exfreerider said:
Stvarno nitko ne zna koliki cca tlak za cestovne gume ili je toliko teško napisati :misli:

za aute znam 0,3-0,5 manje i gas ali za motor nemam iskustva

Pošto si izgleda novi u svijetu RR ova, mnogi te gledaju s visoka,pa takvi su komentari ili ignoriranje,pošto imaš ozbiljan motor, trebao bi imati i ozbiljne moto gume,nevezano na tvoje vozačko iskustvo/ znanje,te BT16 se pumpaju standardno 2,5 prednja-2,9 zadnja, spusti na 2,2 prednju - 2,5 zadnju , bolje će se zagrijat,i ne budu previše mjesile, no u budućnosti si uzmi u obzir ozbiljne sportske RR gume tipa supercorsa SC1,SC2  dunlop GP211,212,213 koje imaju daleko više gripa-sigurnosti- ciklistike - kada su ugrijane od tvoje trenutne gume  :wink: (y)
 
bac said:
Pošto si izgleda novi u svijetu RR ova, mnogi te gledaju s visoka,pa takvi su komentari ili ignoriranje,pošto imaš ozbiljan motor, trebao bi imati i ozbiljne moto gume,nevezano na tvoje vozačko iskustvo/ znanje,te BT16 se pumpaju standardno 2,5 prednja-2,9 zadnja, spusti na 2,2 prednju - 2,5 zadnju , bolje će se zagrijat,i ne budu previše mjesile, no u budućnosti si uzmi u obzir ozbiljne sportske RR gume tipa supercorsa SC1,SC2  dunlop GP211,212,213 koje imaju daleko više gripa-sigurnosti- ciklistike - kada su ugrijane od tvoje trenutne gume  :wink: (y)
Hvala na konkretnom odgovoru  (y)
da novi sam u R vodama i ne umišljam si da sam Rossi kao što ne mislim ni oboriti rekord Grobnika ali želio bi podesiti gume u svoju korist da se ne borim s njima

ove sam gume dobio nove sa motorom pa dok ih ne ubijem samo gas :021:

sutra sam na Grobniku 9-13h pa ako netko bude za cugu (y)
 
bac said:
Pošto si izgleda novi u svijetu RR ova, mnogi te gledaju s visoka,pa takvi su komentari ili ignoriranje,pošto imaš ozbiljan motor, trebao bi imati i ozbiljne moto gume,nevezano na tvoje vozačko iskustvo/ znanje,te BT16 se pumpaju standardno 2,5 prednja-2,9 zadnja, spusti na 2,2 prednju - 2,5 zadnju , bolje će se zagrijat,i ne budu previše mjesile, no u budućnosti si uzmi u obzir ozbiljne sportske RR gume tipa supercorsa SC1,SC2  dunlop GP211,212,213 koje imaju daleko više gripa-sigurnosti- ciklistike - kada su ugrijane od tvoje trenutne gume  :wink: (y)

Nemam nikakvog iskustva sa tim BT16 niti na cesti a kamoli na stazi, ali siguran sam da se za Grobnik nikad stražnja guma ne pumpa više od prednje... :wink:
 
gepeze said:
Nemam nikakvog iskustva sa tim BT16 niti na cesti a kamoli na stazi, ali siguran sam da se za Grobnik nikad stražnja guma ne pumpa više od prednje... :wink:
Ok ako govorimo o ozbiljim gumama, ali u ovom slučaju mi govorimo i sport-touring gumi i skidanju tlaka u njima,a kada je previše skinuto dolazi do pregrijavanja,što opet nije dobro,no kao što je rekao pikacu88, najmjerodavniji su vuklanizeri na Grobniku,koji su se sigurno susreli od touring do RR/GP guma  (y)