Stari Grobnik u novom izdanju - -

tibor said:
di ste se vi svi uspjeli nać i vidit :shock:

ja sam jedino vidio onog Nerota, a i on me na kraju odkanto zbog svog novog ride buddy-ja iz Rijeke :(

da nisam bio na jetricama sa žara u Putniku išo bi doma i tužan :?

Molim?

Najbolji dio mesne plate u dede su ćevapi. Pomfri je ledo, al je OK dok je topao. Također, ne žali vina u gemištu, omjer je redovito na strani vina. Vino je Kutjevačka Graševina.
Čisto par info, brzopoteznih.
 
drifter947 said:
Koji je trenutno rekord kruga SBK klase, i koliko su u prosjeku brži krugovi s novim asfaltom?

stock 1000 je brzi.

71 Christofer BERGMAN SWE SVEMO Wojcik Racing Team Yamaha Du STK1000 FIME 13 1:26.643
 
kim-jong-un-4.jpg
 
https://www.youtube.com/watch?v=AVVRmmITwec

Kako je fora čut engleski komentar na ovoj snimci, dogodine "what is Jorge doing incredible maneuver in the Rijeka's corner, going into the Hole passing 10 riders on the outside, celebrating not with champagne but with massive plate of chevapchichi a local specialty with Grandpa and One in the paddocks! Thank you to our Full Top Max sponsors!"

ili tako nekako  :cry:
 
Top test Superbikeova u režiji Motociclisma na poznatoj lokaciji!

(y)

https://youtu.be/-05VfoigGdo

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Ipak me iznenadilo 3. mj. Yamahe. Mislio sam da će bit BMW među prva 3. Odlično testiranje Motociclisma, a dobra su im i vrimena s obzirom da ne voze tu stazu često! Vidi se da je bio pun pogodak obnovit stazu, a da još obnove ono oko staze bilo bi vrh vrhova! Grubo je vidit onu žuto-ruzinavu ogradu i mogli su je do sada piturat! I još napomena da se voze po ravnom blizu 300 km/h je fascinantno s obzirom na cestovne motore!!! (y)
A ko je ono prvi i drugi??? :misli: :shock:
Nemoguće! Namišteno! :LOL: :jesus:
 
Ko će kome nego svoj svome  :mrgreen:
Šalim se.
Udomio bi bilo kojega.
Šteta što nemaju staRRo za novo :)
 
Nisam slušao jer kurca ne razumijem, ali pred kraj videa je snimka repa od aprilie di piše vrijem 1:30.23, a na ostalim niš nisu pokazali.
 
Spomene jedan put vrijeme od 1.30 dok govori koji motor mu se najbolje ponasao u pojedinim djelovima staze
 
2008 stock ide 30 i to po starom asfaltu, a SC77 je i jača i laganija i općenito bolja, na svim testovovima prvo mjesto uzima novi S1000RR, tako da je puka slučajnost da su inače po poštenju i iskrenosti poznati talijani na prvo mjesto stavili talijanski motor :mrgreen:
 
tibor said:
2008 stock ide 30 i to po starom asfaltu, a SC77 je i jača i laganija i općenito bolja, na svim testovovima prvo mjesto uzima novi S1000RR, tako da je puka slučajnost da su inače po poštenju i iskrenosti poznati talijani na prvo mjesto stavili talijanski motor :mrgreen:

I na drugo, i na drugo.
:mrgreen:
 
tibor said:
2008 stock ide 30 i to po starom asfaltu, a SC77 je i jača i laganija i općenito bolja, na svim testovovima prvo mjesto uzima novi S1000RR, tako da je puka slučajnost da su inače po poštenju i iskrenosti poznati talijani na prvo mjesto stavili talijanski motor :mrgreen:

S obzirom da test rade novinari, a ne profi vozači utrka, ova vremena su sasvim solidna, ako ćemo gledat da je na zadnjoj utrci AA, stock 1000 klasa osim prve trojice radila vremena 1.29+, a bogami i SBK, onda novinar koji postigne na cestovnom motoru vrijeme 1.30-33 je i više nego dobro.
Moram priznat da još nisam vidio niti jedan test u kojem BMW na slickovima ima najbrže vrijeme na stazi, čak ni njemački Motorrad, ali ga uglavnom proglase konačnim pobjednikom na kraju svih testova. Isto tako u svim testovima honda, kawasaki i suzui su uvijek cca 3 sekunde od ostalih. Bit će da ne plate dovoljno novinara da ga stisne.
 
Bice je Tibor mislio 1:39.
Bas sam i ja mozgao o sadasnjim vremenima stock i wsbk vozaca na novom asfaltu kada si ti ubacio komentar.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk