Stari Grobnik u novom izdanju - -

kiki.o said:
Nije mislio na 1:39, ali nije mislio ni na mene ili tebe  :mrgreen:
A da koliko su Kec i ekipa vozili s nasviranim bajkovima, 1:29+
Znaci dodje tajnoviti drajver talenta ko A.Gobert, sjedne na salonsku cbr 08 s mitasicama i kresne 1:30 na starom asfaltu?
Zasto ne slusamo njegovo prezime umjesto Reddingovog, Reinog i slicno?
Bez zajebancije .
Pusti mene, Boga ti, mene biciklista u formi opere na Grobniku.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Aprilija i Dukati su najbolji, a stock 1000 nejde 30 nego 50 moj bed malo sam se zaletio, hvala što ste me ispravili (y)
 
Talijani naprave seriju na rubu vozljivosti za svakodnevnu vožnju, i po servisima i po cijeni i po praktičnosti. Pa samo na papiru se vidi koliko su deblji - jači itd.

 
tibor said:
Aprilija i Dukati su najbolji, a stock 1000 nejde 30 nego 50 moj bed malo sam se zaletio, hvala što ste me ispravili (y)
Evo ti još jedan ispRRavak.
1.66
 
Po svemu viđenome (službeni logo, zastave...) izgleda da je švicarska moto federacija organizirala utrke ovaj vikend, osim ovog Yamaha R3 kupa vozile su se i druge klase . Ovaj kup u svakom slučaju barem izgleda vrhunski organiziran sa svim popratnim pozadinskim detaljima i tu se vidi visoka razina ozbiljnosti (jbg švicarci )...
u svakom slučaju vrijedilo je pogledati, a vjerojatno bi bilo i više zainteresiranih koji bi svratili i pogledali da se može bilo gdje pročitati neka informacija o nekom interesantnijem eventu ... npr na stranicama automotodroma  :wink:
 
Pa šta će radit nešto korisno zaposleni na Grobniku, kad mogu pit kafu i gledat na mobitel!!! :LOL: Kad su već došli tamo preko veze, triba malo i odmorit po vručini. :wink:
 
baxy said:
Po svemu viđenome (službeni logo, zastave...) izgleda da je švicarska moto federacija organizirala utrke ovaj vikend, osim ovog Yamaha R3 kupa vozile su se i druge klase . Ovaj kup u svakom slučaju barem izgleda vrhunski organiziran sa svim popratnim pozadinskim detaljima i tu se vidi visoka razina ozbiljnosti (jbg švicarci )...
u svakom slučaju vrijedilo je pogledati, a vjerojatno bi bilo i više zainteresiranih koji bi svratili i pogledali da se može bilo gdje pročitati neka informacija o nekom interesantnijem eventu ... npr na stranicama automotodroma  :wink:

Svratio, pogledao i ispucao nešto slika - poslije utrke.
Neka ekipa je rundala  :wink:
 

Attachments

  • IMG_0853 (2).JPG
    IMG_0853 (2).JPG
    1.3 MB · Views: 209
neven said:
Svratio, pogledao i ispucao nešto slika - poslije utrke.
Neka ekipa je rundala  :wink:

Svratila nakon Plominke, čudo šlepeta i svega, ali malo posjetitelja. Popila Cedevitu, poćakulala sa osobljem i gas doma  :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
48 godina  :shock: pa on je bolji od Chea jedino kapice ga bas nesta ne idu a ni dresovi  :mrgreen:
Dobra utrka  (y)

ako se ne varam Horst je vise godina vozio Macao, TT IOM, IDM, bio ch prvak itd…..

kapa dolje ako se radio o tom horstu….nisam gledao cijeli Video....
 
zoky_29 said:
ako se ne varam Horst je vise godina vozio Macao, TT IOM, IDM, bio ch prvak itd…..

kapa dolje ako se radio o tom horstu….nisam gledao cijeli Video....

Jest taj Horst  (y)
 
Pitanje : radi li sutra Marin na Grobniku? Zamjena guma?
 
Je  :mrgreen:


Pomislio sam da si ti... negdi oko Jadranova ako se ne varam
 

Attachments

  • 20191008_131031_resized.jpg
    20191008_131031_resized.jpg
    1 MB · Views: 332
lesli eldridž said:
kakva je ovo kuglana danas bila....
Navodno jedan poginuo, 10 u bolnici...  :shock:
Policija je na stazi. Izgleda da neki u amaterskoj trci nisu znali sta je warm up krug.