Stari Grobnik u novom izdanju - -

Jbt jel bilo kiše ili kako je tako nasilno prednji kraj zaronio, šta je pokušo čim kasnije na kočenje, pa upro prejako brenzu?
 
Kak se vozi inače ministar, mislim na vrijeme koje odvrti?
Jel ima potencijala ili je šminker?
 
To je solidno vrijeme ili ide prema natprosječnom?
 
Dado ima lijep mot za vozit, i ja bi reko da je sve ispod 1:40 svemir ako si vikendaš, a u njegovom slučaju mislim da se on Grobnikom bavi možda 2-3 godine.
 
Ovo je stvarno jadno od Marušića.
 
:mrgreen: Sad kad se Marušić javio, dan mi je potpun. :mrgreen:

Optimalna putanja postoji samo dok prvi put ne gledaš Superbike utrku u jedinici s unutarnje strane iako ovo za prerano napadanje zapravo nije u krivu. Osvrt na kraju je točno u njegovom stilu, šupačko dodvoravanje širokim masama, poseban naglasak cijenu znatno višu od automobila prosječne hrvatske obitelji. Deset bac-ova. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Shepa and Nero
ovo mu je netko šapnio, ako uđeš u jedinicu s desna, a prebRRz si lako se prekočit..i sad pametuje..a ovo ostalo o godinama, cijenama guma i motora i porukama mladeži..nema takvog smajlića..
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD and Nero
Ima, bac to lijepo dočara. :mrgreen:

Ali da ne gubimo vrijeme na seronju, tema je Grobnik. Zanima me, sad kad je asfalt tu vec dugo, koliko su vikend rejseri prosjecno skinuli vrijeme?
 
Ne vjerujem da su više od ovih iskusnih Grobničara koji su na novom bili odma 5 sek brži, ta ekipa šta zna pistu u milimetar su znali kako iskoristit novi azvalt za još par sekundi skinut, a amaterska klasa je možda par sekundi brža, 3, 4 5 možda, barem ovi šta sam ja na kvarno bez njihovog znanja uhodio i štopao.
 
Meni se cini da je Marusic malo ljubomoran na Dadu, onako osusio se, ne uziva u zivotu, grobnik vidi na YT.... Jedino mu ostaje ovako mlatit praznu slamu jer ga nitko ne shvaca ozbiljno... pomalo mi ga je i zao jbga
 
  • Haha
Reactions: exfreerider
Taj nogom na stazu nije kročio, to je kontra njegovih vjerskih stavova. Tamo su prebučni, bez atesta, previse zagađuju i prebrzo voze. To najbolje sve ukinut da se njega pita.

Moron
 
  • Like
Reactions: Face_Off
Ako bi morao birati između marušića i milinovića... milinović barem vrti 1.37 (y). A MArušić, taj je još ranih 90.tih bio stručnjak za aute u autoklubu, a to smo čitali isključivo iz sprdnje. Kao nije normalno padati. Pravi vozači ne padaju, ili što?