Stari Grobnik u novom izdanju - -

tomore

Member
Dec 18, 2006
340
0
16
53
Zagreb
Kak se vozi inače ministar, mislim na vrijeme koje odvrti?
Jel ima potencijala ili je šminker?

tomore

Member
Dec 18, 2006
340
0
16
53
Zagreb
To je solidno vrijeme ili ide prema natprosječnom?

54

Active member
Nov 15, 2007
1,266
2
38
53
TG
haha, a u kurac, sad mi je dan potpun kad se javio stručnjak Marušić i objasnio razlog pada.

Kao po obicaju kad su motori u pitanju taj strucnjak sere kvake , iz ovoga se da procitat da nikad nije vozio ni romobil a staza je druga galaksija za njega i bolje da suti nego da se ovako blamira .

• Like
Reactions: Švabo and Nero

tomore

Member
Dec 18, 2006
340
0
16
53
Zagreb
Ovo je stvarno jadno od Marušića.

mate

Administrator
May 22, 2002
609
55
28
:mrgreen: Sad kad se Marušić javio, dan mi je potpun. :mrgreen:

Optimalna putanja postoji samo dok prvi put ne gledaš Superbike utrku u jedinici s unutarnje strane iako ovo za prerano napadanje zapravo nije u krivu. Osvrt na kraju je točno u njegovom stilu, šupačko dodvoravanje širokim masama, poseban naglasak cijenu znatno višu od automobila prosječne hrvatske obitelji. Deset bac-ova. :mrgreen:

• Like
Reactions: Shepa and Nero

go-go

Well-known member
Dec 17, 2006
2,463
81
48
51
...Knin...
ovo mu je netko šapnio, ako uđeš u jedinicu s desna, a prebRRz si lako se prekočit..i sad pametuje..a ovo ostalo o godinama, cijenama guma i motora i porukama mladeži..nema takvog smajlića..

• Like
Reactions: MOONSHIELD and Nero

mate

Administrator
May 22, 2002
609
55
28
Ima, bac to lijepo dočara. :mrgreen:

Ali da ne gubimo vrijeme na seronju, tema je Grobnik. Zanima me, sad kad je asfalt tu vec dugo, koliko su vikend rejseri prosjecno skinuli vrijeme?

Riker

Well-known member
Feb 11, 2007
2,576
122
63
1016
Cirkul / Mocca
www.instagram.com
Ne vjerujem da su više od ovih iskusnih Grobničara koji su na novom bili odma 5 sek brži, ta ekipa šta zna pistu u milimetar su znali kako iskoristit novi azvalt za još par sekundi skinut, a amaterska klasa je možda par sekundi brža, 3, 4 5 možda, barem ovi šta sam ja na kvarno bez njihovog znanja uhodio i štopao.

Face_Off

Active member
May 17, 2013
1,407
1
38
Nedi na magistRRali....
Meni se cini da je Marusic malo ljubomoran na Dadu, onako osusio se, ne uziva u zivotu, grobnik vidi na YT.... Jedino mu ostaje ovako mlatit praznu slamu jer ga nitko ne shvaca ozbiljno... pomalo mi ga je i zao jbga

• Haha
Reactions: exfreerider

piljun

Active member
Sep 20, 2012
4,105
6
38
1016
južno
Taj nogom na stazu nije kročio, to je kontra njegovih vjerskih stavova. Tamo su prebučni, bez atesta, previse zagađuju i prebrzo voze. To najbolje sve ukinut da se njega pita.

Moron

• Like
Reactions: Face_Off

zagrepcan

Active member
Mar 21, 2015
1,147
0
36
43
rijeka
Ako bi morao birati između marušića i milinovića... milinović barem vrti 1.37 (y). A MArušić, taj je još ranih 90.tih bio stručnjak za aute u autoklubu, a to smo čitali isključivo iz sprdnje. Kao nije normalno padati. Pravi vozači ne padaju, ili što?