Stari Grobnik u novom izdanju - -

Ne bi bilo zgorega Zagrebački vozit u 3.-oj...

ma nema potrebe, onda mi je nezgodacija šaltat na izlazu u punom lijevom nagibu..
ja isto 4. šaltam iza šikane prije lakta, jer mi kasnije nezgodno na onim kratkim prebacivanjima..

zato ni ne stavljam snimke ispod 1:40 da ne otkrivam tajne, tajne velike moći.. :mrgreen:
 
Last edited:
Misli da je to malo previše, kad Canepa i ovaj Fritz vrte 1,26 na SBK / endurance motorima , realnije bi bilo 1,22/23, možda dođe Rossi kada ode u mirovinu :)
Pa usporedi malo po drugim stazama gdje voze i jedni drugi a negdje mozes Canepu s Reaom usporedit a znas vec razliku izmedju Reae i Marquza i to je to. Endurance motori imaju min 1 sec sporije gume, manje tuniran motor od WSBK i jos svasta manje jer treba 24h de o vozi.
 
Ove YART mašine su bile u Le Mans specifikacijama, 200-210 konja, znači možda i 50 konja manje od GP motora, sigurno ima još par sekundi koje se mogu nać, ali to će bit baš događaj, da se takav motor uopće pojavi na Grobnjači i onda da ga neko otjera pun gas. Ko zna možda se desi. Ako se ne desi morat ću ja jbg složiti GP motor kako sam već neko duže vrijeme planirao.
 
  • Love
  • Wow
Reactions: dalja46 and Nero
Karbonske kocnice vs celicne nosi isto koju sekundu
 
iskreno mislim, da je mene posjest na apriliu rs gp 20, s obzirom da i sam vozim apriliu i da sam uopznat sa njenom ciklistikom i ogibljenjem, da znam stazu na pamet, mislim da bi ja vozio 1:19:38 minimalno, štoviše ne mislim, siguran sam
 
Nitko od njuški neče na grobniku skidat nevrijeme nego obavljaju trenige i neka testiranja u sigurnoj zoni
 
Pa usporedi malo po drugim stazama gdje voze i jedni drugi a negdje mozes Canepu s Reaom usporedit a znas vec razliku izmedju Reae i Marquza i to je to. Endurance motori imaju min 1 sec sporije gume, manje tuniran motor od WSBK i jos svasta manje jer treba 24h de o vozi.

Moja računica/kalkulacija je ta da u prosijeku sam SBK motor u odnosu na GP je sporiji 1-2 sekunde po stazi , a još je dodatnih 1 -2 sekunde do vozača , to su samo moja razmišljanja
Edit. bilo bi dobro otvoriti na forumu neki - info pult- vezano za Grobnik stazu i dolazak poznatih vozača, koje bi mogli gledati, sigurno djelatnici imaju informacije o istima i to bi bilo u redu podijeliti na forumu, pa tko želi gledati neka ima pravovremenu informaciju,a ne da to imaju samo Riječani
 
  • Like
Reactions: +marek+
moja ciljana publika su skauti sa stranih foruma, koji ne znaju stazu napamet.. :mrgreen:
 
Nažalost ovim putem najavljujem da odustajem od GP projekta zbog nedostatka podrške i sponzora. :(
 
Nažalost ovim putem najavljujem da odustajem od GP projekta zbog nedostatka podrške i sponzora. :(
Možda ti GP Krk pomogne :giggle:
 
Danšnje jutro na stazi.
IMG_8290 kopija.JPG
IMG_8293 kopija.JPG
IMG_8302 kopija.JPG
IMG_8307 kopija.JPG
IMG_8310 kopija.JPG
IMG_8323 kopija.JPG