Stari Grobnik u novom izdanju - -

za smetat' na stazi i probat' ti ne treba ništa bolja oprema nego na cesti, opet koliko para, toliko muzike..
na čemu se sve voze po grobniku nije za vjerovati..
tak da nemojte kmečat..koda ja imam para, polako, sve u svoje vrijeme..👍

286.JPG
 
zato za amatersko nateravanje i iživljavanje je marof mila majka, znam da jedno s drugim nema veze, ali nemam ni ja veze s rossijem pa onda bolje da sam spora seljačina na selu, nego spora seljačina u gradu, i kudikamo jeftinije :mrgreen:
Marof je ok za pocetnike sve dalje Grobnik majka

Raceland Krsko koji je slican kao Marof ima paket Pizza&pista 5 krugova za mislim 20eur
 
Ja sam htio ic barem 2 puta ove godine, prosle godine sam jednom bio, isto pogodio manje napucen termin.

pocetkom godine korona i onda sav posao nakupljeni nadoknadit a termini bili u pravilu usred tjedna.

htio sam pocetkom 8 mjeseca ici dok sam na godisnjem ali zbog odredenih tehnickih problema nisam mogao:cautious:

gume mi se ok cine, bocni dijelovi su sad dosli u sklad sa potrosescu sredine gume, od krka, rundanje po grobniku i nazad na krk, 2 tanka bezina.

uglavnom ja sam zadovoljan, mogao bi upad bit jeftiniji doduse.(y)

na marofu sam bio i to mi nije to, sa f700gs mi je fora bilo, sa ovim ne toliko.

Do raceland bi rado otiso.
 
Marof je ok za pocetnike sve dalje Grobnik majka

Raceland Krsko koji je slican kao Marof ima paket Pizza&pista 5 krugova za mislim 20eur

Nebi se složio da je Marof samo za početnike. Znao sam redovito vidjeti tamo Martin V. kako trenira i to izgleda jebeno.
 
  • Like
Reactions: sharky969
Sad ste me podsjetili s ovim cijenama i slikama, koliko uopće naših ljudi dolazi na Grobnik? Vidim da se par forumaša vrti dok nas je nekada bilo stvarno jako puno. Nakon Happeninga bi bilo tonu slika, ne samo sa staze nego i kasnijih druženja i tuluma. Jasno mi je da se mijenjaju generacije međutim kako više nisam u tom điru, a vidim nije gotovo nitko od tadašnje ekipe osim oldtimera, zanima me kako to danas izgleda.

Ma joj nemoj previše mislit ni analizirat doleti na Grobnik ić ćemo palit gume nema veze koliko nas ima, ne gume od naših motora nego dole kod pumpe u onoj košari di su stare gume to ćemo zapalit pa nek ide život
 
slabo je to, ja unazad 10-ak godina šta odem jednom-dvaput godišnje na open day, većinom budem usamljen sa hr tablama..povremeno dođu ljudi, pa brzo odustanu..
a ovi ozbiljniji su na bobi i ostalima..i voze non stop..ali nema ih puno..
aj bar ovaj vikend nisi bija usamljen kad samo iz nase siromasne zupanije 4 vozaca na pisti. :)
 
Pored svega
+
2 dana poči-vratiti se
1300km puta
+ ako nemaš kuku zaboravi Grobnik.
 
Ajde dosta kukanja, jednom godisnje svatko moze skupiti.
Staza je posebno iskustvo i korisno svakome vozacu i za svakodnevnu voznju.
Problem je sto se navuces🤣
 
  • Like
Reactions: sharky969
Pa dalo se je do.preklani 100 eura dan pa uzmeš za 500 kuna pola dana i onda zna se ...🤣🤣🤣
 
Braca P. iz Vd i Benat je bia taj vikend.
 

Attachments

  • 118636175_10221075175022787_9140209003212005750_n.jpg
    118636175_10221075175022787_9140209003212005750_n.jpg
    67.6 KB · Views: 126
Marof je ok za pocetnike sve dalje Grobnik majka

Raceland Krsko koji je slican kao Marof ima paket Pizza&pista 5 krugova za mislim 20eur
sorry valentino, nisam te prepoznao :eek:
na marofu redovno voze ozbiljni vozači, vugra, dampa, višak..ali lokalnim rejserima koji idu jednom godišnje na grobnik ne valja
 
  • Like
Reactions: sharky969
Ja sam krenuo vozit i sve i onda su promjenili azvalt i meni to više nije bilo to jer sam ćudljiviji od Lorenza, on nije mogo vozit ako mu rezervar nije dobar a di ću ja kad mi azvalt promjene. Kad vrate stari evo me nazad.

yetmrqq.jpg
 
ja bi volio ic kad bude malo ljudi ili kad nema nikoga :mrgreen: isto me strah prvog puta, ali mislim da je pista ko i seks, malo te prpa ali se navuces. slazem se da svakako treba probat
 
Dajte vi veliki RejserRi malo puknite tu vremena koja vozite na tim pilama po Grobniku.Može i neka sitna komparacija po kategorijama,od nekeda do ovih ozbiljnijih eRRova kaj imate .Čisto da vidim koliko sam zakržljao po tom pitanju. :cool: 👍:coffee:🍹
 
Jel' bi bilo dobro vrijeme na zxr750 94,lagano prerađenom 1,48? Da li je podnošljivo voziti 1,52 na banditu 1200 bez oklopa? Pita teški amater? :cool: 🕜🕜
 
to je istina, tako i ja, imam želju ali uvijek nađem neki glupi razlog zašto ne.
Iskreno, malo mi je glupo ići prvi put sam i to je čini mi se glavni razlog, sam jedva idem i na wc, nagovaram svoje trule prijatelje, a od njih ništa više ni za đir po cesti a kamo pak za stazu. (volio bi da je netko sporiji od mene da mu se mogu smijat)
I onda nalazim razloge tipa, a gužva je na poslu, ne mogu uzet slobodan dan, ako padnem napravit ću 20000kn štete, moram nabavit neke polovne bolje gume itd.

Ic cu ja s tobom, i meni tesko nac ekipu 😂