Stari Grobnik u novom izdanju - -

Pošao sam na Grobnik i poslikao sam nešto i nemam više šta za dodati ni reći.

stzWldE.jpg


Sf16DGe.jpg


AqCQriv.jpg


zGxomHQ.jpg


O1OystT.jpg


Malo sam propo al aj.
 
Pošao sam na Grobnik i poslikao sam nešto i nemam više šta za dodati ni reći.

stzWldE.jpg
ove gume su šaka u oko na ovom motoru i za ovu prigodu, i onda ih još pofarba s korektorom :mrgreen:
 
Barem nešta bolje


Bzvz, nije ni blizu pravog Nascar, slične spec. kao top auti u kvartu.
Australia Supercar V8 i DTM su bolji. ;)
 
Teško je opisati koliko je ludo i nezaboravno bilo jučer na Grobniku, ali pokušati ću ovim slikama dočarati dio magične atmozvere koja je jučer krasila Hrvatski Mugello.

q6hGm67.jpg


2TxsuHv.jpg


ecdNXLh.jpg


pfuRY2w.jpg


PSwBmZm.jpg


MdZc6ZA.jpg


S071RQi.jpg


kio1pQT.jpg


Na žalost kasno sam došao već je bio suton, jer sam se odlučio prije Crogella posjetiti Hrvatski Lonato (Šmrika).

UMV1f7F.jpg


Nevjerojatno.
 
Iskreno nisu, ali iskreno hvala!

Inače na Grobniku su velike promjene se desile, naprimjer na WEB SAJTU stranici Grobnik.hr na stranici weba od njih službenoj, nema više rasporeda evenata. Jesam ja ćorav?? Di je sad raspored.


Dal sam ja boomer dal sam puko?! Ne vidim više kalendar događanja. Vidite li ga vi? Na ulazu je opet bio incident, samo da rečem...frend ispred mene uletio mimo rampe, a rampičar izletio iz kućice i ko je najebo? Naravno pošten čovjek (ja).
 
Last edited:
Nakon šta ti je priredio takvu dramu, ste ostali frendovi ili je on sad bivši frend.
Inače idu mi ti rampaši malo na živce, treba mu sve objasnit di ideš, kako, kao covid protokol a oni jebeni švabe imaju orgije bo boxu i nikome niš, nisam sretan
 
On je sada na spisku crnome mome, a to nije spisak na kojem bi se itko htio naći.

A rampičaru sam moro lagat opet, no to je čar Hrvatskog Mugella, kao npr. da dolaziš u Alibabinu pećinu i moraš reći šifru inače ne ulaziš.
 
  • Haha
Reactions: go-go
Iskreno nisu, ali iskreno hvala!

Inače na Grobniku su velike promjene se desile, naprimjer na WEB SAJTU stranici Grobnik.hr na stranici weba od njih službenoj, nema više rasporeda evenata. Jesam ja ćorav?? Di je sad raspored.


Dal sam ja boomer dal sam puko?! Ne vidim više kalendar događanja. Vidite li ga vi? Na ulazu je opet bio incident, samo da rečem...frend ispred mene uletio mimo rampe, a rampičar izletio iz kućice i ko je najebo? Naravno pošten čovjek (ja).

Ima, na naslovnici dolje za tekući mjesec, a kad klikneš prikaži sve, odvede te na onu stranicu koja je prije bila dostupna kroz meni. https://grobnik.hr/hr/events/

Samo ni europskog NASCARA nema u kalendaru :unsure:
 
Jbt nije mi pokazalo u sub 100% al sam na mobu gledo, nema veze. Danas je MUP gore ufffff da je bar vrijeme lijepše
 
  • Like
Reactions: sharky969
Iskreno nisu, ali iskreno hvala!

Inače na Grobniku su velike promjene se desile, naprimjer na WEB SAJTU stranici Grobnik.hr na stranici weba od njih službenoj, nema više rasporeda evenata. Jesam ja ćorav?? Di je sad raspored.


Dal sam ja boomer dal sam puko?! Ne vidim više kalendar događanja. Vidite li ga vi? Na ulazu je opet bio incident, samo da rečem...frend ispred mene uletio mimo rampe, a rampičar izletio iz kućice i ko je najebo? Naravno pošten čovjek (ja).
Ja recimo zivim na cca niti 10 minuta od staze i vec dugi niz godina je zaobilazim u sirokom luku
 
Opa pocelo je nogiranje i po Grobniku :mrgreen: Ushiro daga mashi 👈