Stari Grobnik u novom izdanju - -

Na stranici zauzeca grobnika javlja gresku 403(n)
 
Bas na tom je ta 403 greska:unsure:
Meni otvori ovo, kad dodes na stranicu nemoj ic na evente nego se spustaj dok ne naiđeš na kalendar, ja na mob vidim ovo
Screenshot_20210613-223818_Samsung Internet.jpg
 
U vrijeme mojih aktivnih posjeta Grobniku izbjegavali smo strance jer smo imali deal da kao Hrvatine platimo sat vremena i vozimo cijeli dan. Onda su pocela cesca zauzeca a zbog posla sam bio limitiran, tada bi napravio plan kad mogu i onda gledao u kalendar tko je zakupio. Posaljes mail, oni tebi info, rezerviras, dodes s lovom i gotovo. Danas kad je cijena ista ne vidim smisla cekati slobodne dana.
 
Bio sa dreier racing...grupe brzi spori tri puta po 20 minuta... ostalo sve open...nema guzve uopće.vozio dok se nije crveno na semaforu upalilo...već i oni sa zastavicama gledaju koji mi je k...ja jedini na stazi...pakuj stvari i teraj kuće...open day je prošlost...google translate je budućnost
 
sad me j..bete..a dobri smo si..
šta se cijene tiče open bude i skuplji od švaba, ni to im nisam oprostio..
jasno mi je da je sve u lovi, ali da baš moraju sve rasprodat', da se ne može ostavit' mjesečno dan-dva za open, ni to im ne mogu oprostit'..
evo ti sad raspored za lipanj, danas i sutra je bobo, ali oni budu zauzeti debelo unaprijed, a i motor mi nije spreman..
ja sam slobodan do kraja mjeseca, a imaš samo neke zvijededizajna i nešto23 i to svaki po dva dana, s tim da im je po rasporedu drugi dan trke, a prvi dan po 4 grupe po 15-20 minuta..jee iljadu..
sad vi meni fore o smislu čekanja opena i smislu života..
a i kad je open od 9-17, jedva se uspijem organizirat, normalno da nisam u kondiciji, prvo se satarem prva dva izlaska, onda hvatam zrak i radim još koji kraći izlazak da dođem sebi, a poslije pauze se uspijem nešto odvozit, onda opali zvizdan i umor, gume i tak..
il' da se ucijepim, možda mi sve postane normalno..

Grobnik prodano.png
 
  • Like
Reactions: Nero
Iskreno koliko ja imam iskustva na Grobniku (o tome ne moram pričati) najgore track day iskustvo je u mjesecu lipnju, srpnju i kolovozu, neću objašnjavat zašto.
 
sad me j..bete..a dobri smo si..
šta se cijene tiče open bude i skuplji od švaba, ni to im nisam oprostio..
jasno mi je da je sve u lovi, ali da baš moraju sve rasprodat', da se ne može ostavit' mjesečno dan-dva za open, ni to im ne mogu oprostit'..
evo ti sad raspored za lipanj, danas i sutra je bobo, ali oni budu zauzeti debelo unaprijed, a i motor mi nije spreman..
ja sam slobodan do kraja mjeseca, a imaš samo neke zvijededizajna i nešto23 i to svaki po dva dana, s tim da im je po rasporedu drugi dan trke, a prvi dan po 4 grupe po 15-20 minuta..jee iljadu..
sad vi meni fore o smislu čekanja opena i smislu života..
a i kad je open od 9-17, jedva se uspijem organizirat, normalno da nisam u kondiciji, prvo se satarem prva dva izlaska, onda hvatam zrak i radim još koji kraći izlazak da dođem sebi, a poslije pauze se uspijem nešto odvozit, onda opali zvizdan i umor, gume i tak..
il' da se ucijepim, možda mi sve postane normalno..
ovo ko da je pisala žena u pms-u, a ne netko tko vozi Ninju
 
  • Haha
Reactions: +marek+
ja sam jučer poslao upit za utorak preko njihove stranice, u roku od pola sata sam dobio odgovor da je termin rezerviran i da plaćam na stazi.

poslali mi i raspored tako da sam ja već oko 9 tamo.

sviđa mi se što je podjeljeno po grupama.
 
Gledam bas stardesignracing....dva dana 190E....
podijeljeno u 4 grupe i ukljucena utrka...
to je skroz ok nema smisla cekat open day..
 
ja sam jučer poslao upit za utorak preko njihove stranice, u roku od pola sata sam dobio odgovor da je termin rezerviran i da plaćam na stazi.

poslali mi i raspored tako da sam ja već oko 9 tamo.

sviđa mi se što je podjeljeno po grupama.
Za sutra ili sliedeci tiedan?
 
kolko ti je dan.. jel' to sa trkom..
ja sam jučer poslao upit za utorak preko njihove stranice, u roku od pola sata sam dobio odgovor da je termin rezerviran i da plaćam na stazi.

poslali mi i raspored tako da sam ja već oko 9 tamo.

sviđa mi se što je podjeljeno po grupama.
 
100€, ne znam jel sa trkom il nije.

planiram ko i na open dayu zadnje 2 godine, odvozit kolko mi se da i na rucak negdje.

sad sam gledo, open day me izaso 690kn prosle godine.