Stari Grobnik u novom izdanju - -

100€, ne znam jel sa trkom il nije.

planiram ko i na open dayu zadnje 2 godine, odvozit kolko mi se da i na rucak negdje.

sad sam gledo, open day me izaso 690kn prosle godine.

29.8.2020. si bio kad i ja i koštao je 990 kuna plaćeno unaprijed, a na dan je bilo još skuplje..
kad sam već doosadan.. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Nero
Ja dok sam open day vozio bilo je 370 kn... i gas cijeli dan...

dobro sam se na vrime makao iz motosporta... sad bi vec bankrotirao po ovim cijenama 😂
 
  • Haha
Reactions: go-go
29.8.2020. si bio kad i ja i koštao je 990 kuna plaćeno unaprijed, a na dan je bilo još skuplje..
kad sam već doosadan.. :mrgreen:
a evo kad izmisljavam i imam losu memoriju 🤔
 

Attachments

  • 649E1784-B5D1-437E-AFB5-38DF0B67FC33.png
    649E1784-B5D1-437E-AFB5-38DF0B67FC33.png
    263.3 KB · Views: 0
Ja dok sam open day vozio bilo je 370 kn... i gas cijeli dan...

dobro sam se na vrime makao iz motosporta... sad bi vec bankrotirao po ovim cijenama 😂
Dodao bih i set SC1/SC2 za 1.600kn... ili mozda 1.800....😄
Kad se toga sjetim nije mi jasno kako svi nismo zavrsili u MotoGPu.😂
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
P
Nama je ono bio golden day a ne open day hahhaahahha btw pozdravi austrijanca kad ga vidis

evo bio austrijanac pred cca dva tjedna bas... trebali neki djir okolo naokolo Like ic napravit al mu ducati otkazao posluznost pa nismo.

dolazi opet oko 15.7. pa ce bit mjesec dana tu... 👍
 
  • Like
Reactions: pikacu79
100€, ne znam jel sa trkom il nije.

planiram ko i na open dayu zadnje 2 godine, odvozit kolko mi se da i na rucak negdje.

sad sam gledo, open day me izaso 690kn prosle godine.
Jel hoće samo jedan dan ili se mora obadva...znam da pojedini ne iznajmljuju jedan dan
 
Ja sam odradio 3 runde po 15ak minuta.

nesto prometnije nego na open dayu zadnji put.

ima jos popodne 2 termina po pola sata ali mislim da to moj vrat nebi izdrzo 😅

plati se tetama gore u uredu i onda s time nazad dolje kod bobe po naljepnicu.

imali su i transpondere po 20€ rent.

sve u svemu taman vremena izmedu grupa da dodes k sebi i mozes jos odrundat.

a sad gablec u kingsa i namakanje u jadranu 😎
 
  • Like
Reactions: s2r
Gledam bas stardesignracing....dva dana 190E....
podijeljeno u 4 grupe i ukljucena utrka...
to je skroz ok nema smisla cekat open day..

ja poslao upit za ponedjeljak, kaže ktj, ili oba dana ili samo utorak..a u utorak imaš samo tri izlaska po rasporedu do pauze i popodne drkice po klasama, pa jbte dis oni bili devesprve, da ne kažem četrestprve..

u ponedjeljak je ok nema drkica, nego cijeli dan vožnja, doduše u 4 grupe, imaš tri izlaska do pauze i tri poslije..
ili kome se da dva dana, pa ajd..
evo neću više, pri kraju mi pms..
još sam samo htio pitat igora, u kojem je studiju ono snimano, izgleda k'o uživo.. pozdrav ekipi u studiju i režiji..

197.JPG
 
Gdje si ti gledao taj raspored...mislim da si polupao lončiće...ili ti google translate ne prevodi dobro😂.. utorak iste grupe po 20 minuta...s tim što je popodne poslje trka otvoreno za sve...
 
još sam samo htio pitat igora, u kojem je studiju ono snimano, izgleda k'o uživo.. pozdrav ekipi u studiju i režiji..
neću ti reć, nisi ni ti meni rekao tajne 1:66, a ni na adresu mi još nije stigao Mitas SF + EV koji sam krvavo zaslužio nakon što je režija jedva uspjela naštelat traženo vrijeme, došlo me skuplje to nego set D213
 
  • Like
  • Haha
Reactions: koss and pikacu79
Gdje si ti gledao taj raspored...mislim da si polupao lončiće...ili ti google translate ne prevodi dobro😂.. utorak iste grupe po 20 minuta...s tim što je popodne poslje trka otvoreno za sve...

Program ponedjeljak.png
Program utorak.png
 

Attachments

  • zp-8-2021.pdf
    1.9 MB · Views: 0
Jebote...

Jel trebam do konzulata Njemačkoga po vizu kad se ide na Grobnik? Nisam išo ove godine gore, iskreno sere mi se od toga tamo, al ako mi padne na pamet poći u obilazak da znam da ne dođem bez dokumenta.
 
  • Like
Reactions: Feis123
Jebote...

Jel trebam do konzulata Njemačkoga po vizu kad se ide na Grobnik? Nisam išo ove godine gore, iskreno sere mi se od toga tamo, al ako mi padne na pamet poći u obilazak da znam da ne dođem bez dokumenta.
 
Jel se vozi na sta drugo osim na dunlop otkad je novi asvalt? Kakva su iskustva?