Stari Grobnik u novom izdanju - -

ovo su tajne šta se nalazi ispod oklopa

Aha na to misliš, onda je točan odgovor "GB Racing poklopac" koji ti olakšava motor i smanjuje ogibljenu masu samim time skidaš sekunde na Grobniku gdje pobjeđuju detalji, a neki ljudi (npr. ja) te detalje vide odmah!
 
da, da ,da, tako i ja imam na slici profila sliku magneta, da zagolicam maštu :mrgreen:
imam ti ja doma relativno pristojan multimetar i kramp od lemilice ako ćeš morat radit fina podešavanja mape 3, ali za taj alat ćeš mi morat na minimalno A3 isprintanoj karti staze (poželjno A1 da bude veći font) označit točke kočenja i sitne trikove di, kuda, kad, zašto, grbe...
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and go-go
Aha na to misliš, onda je točan odgovor "GB Racing poklopac" koji ti olakšava motor i smanjuje ogibljenu masu samim time skidaš sekunde na Grobniku gdje pobjeđuju detalji, a neki ljudi (npr. ja) te detalje vide odmah!

neuspješno..biće ti si već na covidu dvadesetki..
on se vidi i sa oklopima, a služi da se ne vidi zgreban dekl..🤣
 
  • Wow
Reactions: Riker
ali za taj alat ćeš mi morat na minimalno A3 isprintanoj karti staze (poželjno A1 da bude veći font) označit točke kočenja i sitne trikove di, kuda, kad, zašto, grbe...rupe u žici..

sad ćemo ispod pojasa..
ja sam za tlakove, i za tajne ispod oklopa, za ostalo imaš forum..💚👍
 
Pa šalio sam se naravno da nije tajna u GB Racingu, al ajde neću odgovoriti ja nego da vidimo ima li još netko na ovom forumu da kuži u čemu je trik.
 
Možeš mirno spavati...ne mogu nikako sljedeći tjedan...više sreće drugi put🤣🤣

da sam znao da ćeš se poplašit' , ne bi' slike stavljao..
ili bi' stavio suzuki oklope..

20210623_132335.jpg