Stari Grobnik u novom izdanju - -

evo pa3q, sve sam ti sredio..

Screenshot_20210709-131930_Gmail.jpg
 
  • Like
Reactions: pa3q
Taman kombiniramo :cool: jel se vidimo?
 
Kako ste krenuli s treninzima jos malo cete vas dva pocet endurance vozit 😁
 
Prebrzo proletis da se uopce vidi lajbic
 
nije fora stavit ubrzanu snimku..da svi misle da si bRRz..
ja stavim slooumooušn da djeca ne divljaju kad gledaju..
 
s tom putanjom ne prolaziš zavoj nego putuješ kroz njega i gubiš vrijeme
A u teoriji znam da bi trebao uletit uz unutarnju, pustit van i zatvorit, ali u praksi sam spor na ulazu jer su me usrale grbe u prethodnom zavoju, pa sam samo odrzavao gas kroz cijeli zavoj :mrgreen:
Ali opet, zanimljivo, da ja ko totalni tutlek, prvi put na stazi, da ispravim te neke greške (prvenstveno kocenja u zagrebacki, dvojku i lakat) bi na ovoj grš gumi i za cestu mogao komotno vozit oko 1.45 uz malo treninga, a ista guma nije dobra ni za cestu :mrgreen:
 
već sam ti rekao da imaš moj naklon do poda, ali od 1:50 do 1:45 treba dosta znoja, a onda od 1:45 do1:40 također, plus tu već trebaš imat i motor..
 
A u teoriji znam da bi trebao uletit uz unutarnju, pustit van i zatvorit, ali u praksi sam spor na ulazu jer su me usrale grbe u prethodnom zavoju, pa sam samo odrzavao gas kroz cijeli zavoj :mrgreen:
Ali opet, zanimljivo, da ja ko totalni tutlek, prvi put na stazi, da ispravim te neke greške (prvenstveno kocenja u zagrebacki, dvojku i lakat) bi na ovoj grš gumi i za cestu mogao komotno vozit oko 1.45 uz malo treninga, a ista guma nije dobra ni za cestu :mrgreen:
četvorku odi bar metar od pasice da izbjegneš grabu pa bu ti lakše...

Mitas je top i drži💣 samo pazi da ju ne pregriješ... ide taj motor bez beda ispod 40 pogotovo po ovom sad asfaltu, kad se još malo opustiš i pohvataš neke stvari bude došlo i vrijeme😉
 
svaki motor od 1000 kubika će u potpuno serijskom izdanju bez ikakvih podešavanja ili trkaćih guma opalit 40 bez da štucne... jedini faktor je vozač - koliko god taj vozač sebe ili druge uvjeravao da je do guma, ovjesa, lajtunga, ploćica ili merkura u veneri...

klinke na 300 kubika rundaju 38, o čemu mi pričamo...
 
  • Like
Reactions: DamirK and koss