Stari Grobnik u novom izdanju - -

svaki motor od 1000 kubika će u potpuno serijskom izdanju bez ikakvih podešavanja ili trkaćih guma opalit 40 bez da štucne... jedini faktor je vozač - koliko god taj vozač sebe ili druge uvjeravao da je do guma, ovjesa, lajtunga, ploćica ili merkura u veneri...

klinke na 300 kubika rundaju 38, o čemu mi pričamo...

ja ne znam dečec, jel' bi se ti malo svađao ili koji je problem..
ovdje je spika uglavnom na zajebanciju, svi smo amateri, vozimo se, slikamo i zajebavamo..
svaki trkač će uzet motor sa parkinga i opalit 1:40, ali taj sa parkinga sa svojim motorom sigurno neće se odvest 1:40..
šta bi ja sad trebao prodat desetku, kupit od igor1:28 tuona i odvest 1:40 na mitasu ili šta..
na svemu se može vozit, ali bez obzira jesi trkač ili amater, za stazu je sigurno bolje imat ovjes, gume, qs, prijenos, kočnice..ako misliš guštat za sebe..
 
Da malo budem ozbiljan, evo mog stručnog osvrta :mrgreen:
Najprije sveti Mitas, po nekom mom amaterskom osjećaju, iako se prodaje pod sport gumu kao i npr M7, on po meni više naginje racetec nego M7, ali i dalje nije ni racetec ni supercorsa da se razumijemo.
Dakle, ako dodes na stazu di su grupe po 20min, nema sumnje da je pametnije doc sa nekom track gumom nego Mitasom, pa se vozit 20min, a ne izlazit svaka 4,5 kruga van ovisno o tempu i temperaturi.
Što se tiče vremena na stazi, staza je sport, ko i svaki sport zahtjeva trening, za nekog siroteka koji si moze priustit, ako se poslože karte par izlazaka na stazu, nemamo šta pričat o ozbiljnom vremenu nego se zajebavat, da mogu ić godišnje 20x na stazu, e to bi već bilo nešto ozbiljno.
Šta se tiče tuona, davnih dana na starom asfaltu je taj tuono sa sposobnim vozačem išao i 1:34, kome se da neka traži, tako da nije on ograničavajući faktor, ja sam, a i dovoljno sam ponizan da mogu reć da moje vozačke sposobnosti nisu dovoljne za vozit kako spada 1000, pa prema tome i više mogu i guštat, učit i vozit brzo 600 ili tuona koji je tu negdje ko 600rr.
I ko treće, a ne manje bitno, opet sam naučio da su sitnice bitne i da bi bolje uložit u štelajuće nogare nego u auspuh, a i vratio bi original nosače volana pošto je ex vlasnik ugradio povišene, a ti mi usporavaju kretnje kod vrze vožnje.
Eto toliko, puse i pozdravi.
 
Da malo budem ozbiljan, evo mog stručnog osvrta :mrgreen:
Najprije sveti Mitas, po nekom mom amaterskom osjećaju, iako se prodaje pod sport gumu kao i npr M7, on po meni više naginje racetec nego M7, ali i dalje nije ni racetec ni supercorsa da se razumijemo.
Dakle, ako dodes na stazu di su grupe po 20min, nema sumnje da je pametnije doc sa nekom track gumom nego Mitasom, pa se vozit 20min, a ne izlazit svaka 4,5 kruga van ovisno o tempu i temperaturi.
Pa dobro tebi onda i odgovara mitas.
Taman napraviš ta 4 kruga u tih 20 min i možeš van 😀
 
ja ne znam dečec, jel' bi se ti malo svađao ili koji je problem..
ovdje je spika uglavnom na zajebanciju, svi smo amateri, vozimo se, slikamo i zajebavamo..
svaki trkač će uzet motor sa parkinga i opalit 1:40, ali taj sa parkinga sa svojim motorom sigurno neće se odvest 1:40..
šta bi ja sad trebao prodat desetku, kupit od igor1:28 tuona i odvest 1:40 na mitasu ili šta..
na svemu se može vozit, ali bez obzira jesi trkač ili amater, za stazu je sigurno bolje imat ovjes, gume, qs, prijenos, kočnice..ako misliš guštat za sebe..
zašto bi se svađao, ako sam napisao kako stvari uistinu jesu?

nisam jedino računao da bi se možda netko kome je 40 nedostižno mogao uvrijediti, ako je tako onda se ispričavam!

bar danas ima dosta tih tečajeva i školica na kojima i ljudi bez vještine mogu naučiti kako ispasti kao da znaju šta rade tako da stvarno nema potrebe za grube riječi kojima si započeo post👍🏻
 
al nemas quickshifteric

nemam ni ohlins, ni brembo, ni qs, nemam čak ni zub manje, još mi tvornički lanac i lančanici.. 😂
piše tu na forumu da to ništ' ne treba..da se može 1:40, i stvarno može, e sad ne znam jel to onda do motora il' do vozača..
 
  • Like
Reactions: zadro_st
nemam ni ohlins, ni brembo, ni qs, nemam čak ni zub manje, još mi tvornički lanac i lančanici.. 😂
piše tu na forumu da to ništ' ne treba..da se može 1:40, i stvarno može, e sad ne znam jel to onda do motora il' do vozača..
Na novom asfaltu je sve moguće :giggle:
 
  • Like
Reactions: go-go
Ak te nije briga dal ces spucat motor skidas odmah 5 sekundi na svoje najbolje vrijeme 🤣🤣🤣
Istina ljudi