Stari motor bez papira

Znam za jedan stari motor (1978) bez ikakvih papira. Poprilično je sačuvan i originalan , pa bi se islatilo uložiti koju kunicui. Ali...papiri su nikakvi, doslovno. Jeli moguće takav motor registrirati i privesti zakonu? Bilo kako ili nikako???
 
Znam za jedan stari motor (1978) bez ikakvih papira. Poprilično je sačuvan i originalan , pa bi se islatilo uložiti koju kunicui. Ali...papiri su nikakvi, doslovno. Jeli moguće takav motor registrirati i privesti zakonu? Bilo kako ili nikako???
A koji motor, kolko kilometara i u kakvom stanju? Najbolje da pošalješ broj od vlasnika pa da mi to provjerimo ;)
 
pa mozda mozes preko broja sasije doci nekako do vlasnika,pa da se rijese papire,jedino na taj nacin.
 
Kako, hajde prosvjetli me!?
[/QUOTE]


Dobitna kombinacija ti je najbliži Oldtimer moto klub + odvjetnik. Zatim slijede Sud i vrijeme
 
Teško će to biti! Motor stoji od prije rata a vlasnik je pokojni više od 10god. Nasljednici su Njemačkoj. Postoje neke nesuglasice oko nasljeđivanja i međusobne tužbe braće, tako da ni ostavinska nije završena. Cirkus!
 
Teško će to biti! Motor stoji od prije rata a vlasnik je pokojni više od 10god. Nasljednici su Njemačkoj. Postoje neke nesuglasice oko nasljeđivanja i međusobne tužbe braće, tako da ni ostavinska nije završena. Cirkus!
Tu si si dao odgovor na cijelu situaciju... Dok se cirkus s vlasništvom ne riješi, bjež od tog, da je i Brough Superrior...
 
  • Like
Reactions: amante