stari motori koji nisu sa otoka, bilo kojeg...

pozzz, ako može savjet, : da li ovo- gilera saturno , vrijedi 1000 eura?
a koliko vrijedi kad se uredi,ako netko zna.
 
rocky6 said:
pozzz, ako može savjet, : da li ovo- gilera saturno , vrijedi 1000 eura?
a koliko vrijedi kad se uredi,ako netko zna.

Za početak pogledaš da li ima uredne HR papire i da li mašina ikako radi? (y)
 
kaj nije FN imao prvi četverocilindraš?  :misli:
ili samo gledate poprečne agregate?


mislim, malo je off, ali ni ta firma nije bodulska  :mrgreen:
 
James1100 said:
kaj nije FN imao prvi četverocilindraš?  :misli:
ili samo gledate poprečne agregate?


mislim, malo je off, ali ni ta firma nije bodulska  :mrgreen:

nepoznat mi je fn ,pa ću onda reć da gledamo samo poprečne agregate  :0648:
 
James1100 said:
kaj nije FN imao prvi četverocilindraš?  :misli:
ili samo gledate poprečne agregate?


mislim, malo je off, ali ni ta firma nije bodulska  :mrgreen:

fn 1905. 4 cilindra (y) a kardan( na biciklu) 18??. i neke mislim,
 
uh,ovaj je velik(kardan prijenos) ima kod živka u vž bicikl zanimljiviji od tog,kad me je pitao "šta neštima,fali?" nisam pol sata skonto da ima kardan,toliko je tanak da ide kroz zadnju vilicu jednake debljine kao i lijeva.al  (y)

imaš li sliku šanka tj.točionika iz MM vransko? ja sam bio prije 8-9 godina  a to bi htio vidjeti ponovo ?

p.s. nije off ako vidite slike!!
 
ja nemam nikakve, ak imaš pivo-točionik sliku pliz nekako nabaci (y)

jedna zanimljiva slikica: v8 motor,baš me zanima da mu obrišem ove brojeve kako bi "štelao platine"  :LOL:  :LOL:
 
rocky6 said:
ja nemam nikakve, ak imaš pivo-točionik sliku pliz nekako nabaci (y)

jedna zanimljiva slikica: v8 motor,baš me zanima da mu obrišem ove brojeve kako bi "štelao platine"  :LOL:  :LOL:

To je guzzi, oni jednom naštelaju i to je to. Ako treba opet, skočiš 6855695555 kilometara na servis  :mrgreen:

Mislim da imam slike cijelog prostora birtije. Stavim kad dođem s puta  (y)
 
James1100 said:
To je guzzi, oni jednom naštelaju i to je to. Ako treba opet, skočiš 6855695555 kilometara na servis  :mrgreen:

Mislim da imam slike cijelog prostora birtije. Stavim kad dođem s puta (y)
:misli: kud ovaj put prolaziš - pošalji p.p ili zvrcni ako si blizu  (y)
 
James1100 said:
To je guzzi, oni jednom naštelaju i to je to. Ako treba opet, skočiš 6855695555 kilometara na servis  :mrgreen:

Mislim da imam slike cijelog prostora birtije. Stavim kad dođem s puta  (y)

(y) (y)

evo slike cijelog-inače jednom sam šarafio falkone-a,majstor složio motor ali fulao bregaste "za zub" pa je motor "pucao",
doveze ga kolega,pita jer se može nekako da se ne rastavlja sve,nisam ga do onda šarafio ali na moj "balkanjero sistem" može ovako:polegnemo ga na desni bok(ulje se ne ispušta),probamo skinuti bočni dekl,al samo njega!! pa ako nam ništa ne upadne unutra onda zakrenemo bregastu,vratimo nazad i gass! tako i bilo,15 minuta posla,ali smo dogovorili ako nešto upadne da ga vozi kome god hoće,ja ga ne rastavljam!!! a upravu si kad kažeš da se poslije toga ne štelaju.............

meni je od guzzia 850 GT zakon,ja bih to onak za  :021:
 
Guzzi V8 500, 80 ks, 280 na sat. prenapredan motor za svoje vrijeme, propao na trkama jer materijali nisu mogli pratiti zahtjeve. dobra stvar je kaj su zbog njega napravili aerodinamički tunel koji je i danas u funkciji. bar je bio do prije godinu-dvije, iako se time nisu baš voljeli hvaliti nego su forsirali to da kompjuterski projektiraju motore. ali ipak su ih tamo provjeravali

papillon said:
:misli: kud ovaj put prolaziš - pošalji p.p ili zvrcni ako si blizu  (y)

nažalost, samo po vani, ovaj tjedan bio dva puta u Italiji. a imam vas nekoliko na spisku za cugu, po raznim krajevima HR  (y)
nadam se ulovit neku firmu za domaće prijevoze, nemam baš živaca za ove granice i stisku oko milijun zakona po EU
 
@ rocky6

da vidim što se ima u compu  (y)

btw, slike su dok je bio stari raspored, prije proširenja. bio sam jedini posjetilac u tom trenutku pa mi je dao da slikam koliko hoću. drugi puta je njegova baba radila dosta problema, a bilo mi krivo jer je bilo više mjesta  :x

ako hoćeš slika, javi podatke na PP pa ti šaljem cd  (y)