stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,116 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,354
Gato said:
Znam i ja :LOL:. Taj je bolji od ovog što se prodao i original stanje, vrijedio bi lijepih para na tržištu. (y)

Bolji od toga  :misli: :misli:

Jel ti to radiš za Ćisa???  :jesus: :LOL:
 
mr.mee said:
Bolji od toga  :misli: :misli:

Jel ti to radiš za Ćisa???  :jesus: :LOL:

Nisi me skužio :wink:. TVOJ je bolji od tog prodanog (Akijevog) i vrijedio bi ti nekih para.  :D
Znači-rješavaj to već nekako s njim, šta čekaš, da prođe još 10 godina?  :jesus:
 
Gato said:
Nisi me skužio :wink:. TVOJ je bolji od tog prodanog (Akijevog) i vrijedio bi ti nekih para.  :D
Znači-rješavaj to već nekako s njim, šta čekaš, da prođe još 10 godina?  :jesus:

Skužio sam, skužio sam, ali sam se iznenadio da je bolji od njegovog  :jesus:

sad znam da radiš za njega  :LOL: :LOL:
 
mr.mee said:
Skužio sam, skužio sam, ali sam se iznenadio da je bolji od njegovog  :jesus:

sad znam da radiš za njega  :LOL: :LOL:

:LOL:

Što se tiče originalnosti, definitivno je tvoj bolji, a i zanimljiviji je jer je stariji i ima žbičane felge. (y)
E, sad, što se tiče ispravnosti...o tom bi se dalo razgovarat. :mrgreen:
Akijev je bio bušen i karburatore je Ćis čarobirao, tako da je išao ko salauka.  :wink:
Vozio sam ga u Puli na Bikersu i kod startanja je to izgledalo skoro ko ona slavna scena iz Maxa. :LOL:
 
prodan za 7000E
 

Attachments

  • 71c4369c-1671-1304-e053-e250040ad02a_7021198c-e2f1-4b24-a59c-d6bec49cd250.jpg
    71c4369c-1671-1304-e053-e250040ad02a_7021198c-e2f1-4b24-a59c-d6bec49cd250.jpg
    136.4 KB · Views: 194
Gato said:
:LOL:

Što se tiče originalnosti, definitivno je tvoj bolji, a i zanimljiviji je jer je stariji i ima žbičane felge. (y)
E, sad, što se tiče ispravnosti...o tom bi se dalo razgovarat. :mrgreen:
Akijev je bio bušen i karburatore je Ćis čarobirao, tako da je išao ko salauka.  :wink:
Vozio sam ga u Puli na Bikersu i kod startanja je to izgledalo skoro ko ona slavna scena iz Maxa. :LOL:

auuu, moram nazvati Ćisa da riješim više to :D
 
Kvoc said:
prodan za 7000E

to nije ništa za takvi motor...
il je nekaj potrto il mu je sila za nofce radi korone
 

Kaj mislite o ovom motoru?
Jel zahtjeva puno brige, jel bi mogao se mogao najnormalnije koristiti svaki dan, kakav je za dulja putovanja? Di ga odrzavati? Problemi kod registracije posto su vjerojatno mjenjane razne stvari na njemu, a i ja bi jos promjenio ponesto? Kakav je taj BMW motor? Muci me to kaj je star i kilometraza...
Uglavnom svaka pomoc bi mi dobro dosla.
 
Ovakav motor, kakav je na ovoj slici, ne možeš registrirati jer ne bi prošao tehnički pregled, barem ne na legalan način (nema blatobrana, svjetlosna signalizacija...). Nadalje, ako nemaš iskustva u mehanici to nije motor za tebe, popravci i održavanje starih motora nije jeftino (a ni rijetko) a po mojem skromnom mišljenju odnosno iskustvu većina mehaničara je tu samo da ti uzme lovu. Znači prepušten si sam sebi.