Stari rsv

malaguti

Guest
znaci prvi model rsv-a,dal je neka godina imali posebnih kvarove i kakvi su ti motori?
servisni intervali,troskovi,trajnost....
 
malaga said:
znaci prvi model rsv-a,dal je neka godina imali posebnih kvarove i kakvi su ti motori?
servisni intervali,troskovi,trajnost....

Nepoderivi :shock:

Najveci problem paljenje, bendix paljenja :? Dobar akumulator i podesenost motora otklanjaju i to. Svaki 7500 km izmjena ulja, zbog tolerancija ventili se ne rastelaju nikad :mrgreen: zderaci guma i lanaca :wink:
 
cuo sam i prije da su nepoderivi,znam za jedan stari rsv(necu reci koji je,mozda se prodaje :mrgreen:) uglavnom,njih par su vozili i voze taj motor,i na cesti i na grobniku,vise je na zadnjem nego na dva kola :shock: padnuto milijun puta,masina radi kao prvog dana :shock: a od drugih cujem ono standardno "bjezi od talijana,i jos tako starog"


gorank said:
Mijenjas FZ-a ili?
informiram se :wink:
 
Čim stariji tim bolji, ko vino... Mašina rotax nepoderiva, struja u kurcu... al se da posložit...  (y)

Zadnja bremza isto ne radi al se da ugradit japanska, i nesmiješ ostavljat na jakom suncu pogotovo mat crnu jer se rastopi ko sladoled... :liza:  :mrgreen:

A leži ko na šinama...  :cijpadrva:
 
z-1000mk said:
Čim stariji tim bolji, ko vino... Mašina rotax nepoderiva, struja u kurcu... al se da posložit...  (y)

Zadnja bremza isto ne radi al se da ugradit japanska, i nesmiješ ostavljat na jakom suncu pogotovo mat crnu jer se rastopi ko sladoled... :liza:  :mrgreen:

A leži ko na šinama...  :cijpadrva:

je imaš prav iz tog razloga se po Dalmaciji i ne voze RSV :jesus: :jesus:
 
rus said:
je imaš prav iz tog razloga se po Dalmaciji i ne voze RSV :jesus: :jesus:

Ja vjerujem da je razlog puno prakticniji. Pravi muski motor, kvacilo tvrdo i je hidraulicno ali zahtjeva stisak 8) Naravno to u kombinaciji sa ljetnim mjesecima i gradom ne ide bas :? Otvorena zavojita cesta to je raj za RSV :wink:
 
Da ne otvaram novu temu  :mrgreen: nemojte se ljutit  (y)

Ali zanima me sve što trebam znati o Aprili RSV Mille R iz 2002/2003.... uvijek mi je bila želja uzet tu mašinu i onda je pomalo slagat od početka da bude apoteka nepoderiva  (y)
 
M12 said:
Da ne otvaram novu temu  :mrgreen: nemojte se ljutit  (y)

Ali zanima me sve što trebam znati o Aprili RSV Mille R iz 2002/2003.... uvijek mi je bila želja uzet tu mašinu i onda je pomalo slagat od početka da bude apoteka nepoderiva  (y)
nema potrebe za novom temom,moze se sve ovdje pisati,zanima i mene (y)
 
M12 said:
Da ne otvaram novu temu  :mrgreen: nemojte se ljutit  (y)

Ali zanima me sve što trebam znati o Aprili RSV Mille R iz 2002/2003.... uvijek mi je bila želja uzet tu mašinu i onda je pomalo slagat od početka da bude apoteka nepoderiva  (y)

Eeee tiha patnja :( osla u vocnjak, inace nema se tu sto slagati, to je nepoderivi motor. Mozes jedino staviti akrapa, power, jos neke sitnice i da bude otrov, ali otrov na cesti. Na stazi je limitirana malom snagom, ali barabe ju voze ispod 1:40 :wink:

Kocnice joj, joj, TO su kocnice :wink: i dan danas najace na seriskom motoru. Jedan prst, eventualno dva sa preko 200 na nulu.
Jednom rijecju motor sa dusom i mogu ga pljuvati samo oni koji ga nisu vozili, a od 2005 do 2009 TO je dizajnersko umjece, VELIKIIII motor (y)

Joj, kad je se sjetim suze mi krenu, ali gotova je i cekam Grobnik da je probam 8)

http://www.youtube.com/watch?v=JFCq9_nbg3g
 
ma vidio da jedan slovenac sa ovog foruma je davao za male pare i malo km na njoj 2002 godina. I taman bi je uzeo, pa u garažu i složit! ne zanima me previše staza za to bi neš drugo u budučnosti, ali jednostavno tiho patim za ovime pogotovo nakon moje pokojne RS250-ice...
 
gledam malo cijene,ima "obicnih" rsv-a po 20-25 000kn,a za 30 000kn se vec nade salonsko stanje (y)

evo jedan R http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-851336/ po ovoj cijeni se vec nade novi model.koji izgleda savrseno,ali ovaj stari rsv ima ono nesto...poseban (y)
 
ma iskreno ovi novi RSV4 je predivan i sve to stoji, i ima više konja, i elektronika, itd...
ali ima nešto "ono" posebno onaj karakter, onaj cuore sportivo što bi taljani rekli kod ove Mille iz 2002/2003  :wink:
 
nisam mislio na RSV4,on mi nije zanimljiv,mislio sam na onaj rsv V2,model poslje onog prvog :wink:
 
aha sad tek skužio jes to je ova koja ide od 2004  (y) ma i dalje isti komentar ko prije, jest predivna ali nekako bi ja Mille 2002/03
 
M12 said:
al jel i dalje rotax u ovima od 2004 ili su bili neš mjenjali?

Detalje, nije vise tvin spark, vece ventile ima, vecu snagu i definitivno izgleda kao zvjerski motor, naravno i rama je druga, vilica i izgleda sve, a takav je i osjecaj da je otkovana od komada :wink:
 
M12 said:
Da ne otvaram novu temu  :mrgreen: nemojte se ljutit  (y)

Ali zanima me sve što trebam znati o Aprili RSV Mille R iz 2002/2003.... uvijek mi je bila želja uzet tu mašinu i onda je pomalo slagat od početka da bude apoteka nepoderiva  (y)

Je nepoderiva, treba joj promjeniti rele anlasera sa oriđiđi 50 A/h na 150 A/h (idioti taljani fulali u proračunu 300% :mortal: ) i zadnju bremzu, svake godine novi najskuplji akumulator i peri deri...  (y)