Stari rsv

Bemti sreću ,ve si me stvarno uvjeril da ta talijanska skalamerija more čak i do Horvatskoga morja dojti ,čak z Međimurja.Definitivno bum nekakvu moral nabaviti.Verujem da je ni nekšna fotomontaža vu pitanju.Do kud si se dopelal ? 👍 👍 👍👍:cool:
 
vir, ugljan, pašman i okolica, bil je i prošle godine na moru, čak i više km napravil, ali korona je, ne treba pretjerivati :mrgreen:
 
nisam ja :mrgreen: birtije izbjegavam dok sam na moru, malo iz principa, a malo mi se i neda, ljepše piti na plaži ili terasi..doslovno stao u carlitosu i u žutoj lokvi u kafani tih 10ak dana
čak ni vožnja me ne oduševljava po tim gužvama, mislio sam da bude ove godine prazna cesta s obzirom na okolnosti, ali ostao blago razočaran..
 
nije ih teško naći, ali treba kemijati s pripasavanjem, pogotovo na rsv-a, nisam siguran da bi to ponovo radio..
 
Prvi kvar 😜
 

Attachments

  • IMG_20200902_152250.jpg
    IMG_20200902_152250.jpg
    76.3 KB · Views: 124
Kolege forumaši. Zna li netko gdje nabaviti brtvu lijevog poklopca (namotaji)? Ili se mora dati napraviti. Mojoj prilikom skidanja nije bilo spasa i gdje god da gledam vidim da se više ne da naručiti. Svaka pomoć dobro došla (y)
 
ima u apriliji, bar je bilo, ali ebay je brža i jeftinija opcija