Stari rsv

zato se lijepo dignu ručke iznad trokuta ili stave ručke od falaca..meni je veći problem na rsv-u/tuonu sic, ali zato imam jedan deblji kojeg ću koristiti za takve prigode, dok do njih dođe u nekoj daljoj budućnosti :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Sima Dr-Z and ODST
zato se lijepo dignu ručke iznad trokuta ili stave ručke od falaca..meni je veći problem na rsv-u/tuonu sic, ali zato imam jedan deblji kojeg ću koristiti za takve prigode, dok do njih dođe u nekoj daljoj budućnosti :mrgreen:
mislio sam stavit te ručke onak kak si mi rekao al na kraju ispalo da susjed ipak nema duži lajtung za kočnicu :confused: pa sam odustao haha
to neš homemade deblje? ja imam frenda koji se bavi tapeciranjem pa mislim ga iskoristit da mi gel ubaci ili neku kvalitetniju spužvu barem
 
nije homemade, dobio s jednom od aprilia i baš mi se čini jebački napravljeno i dosta deblje, vjerojatno dodan još jedan sloj spužve, ali ne izgleda nakaradno kak obično takvi sicevi izgledaju
lajtung se da i napraviti, a zna biti na ebayu povoljno od tuona/falusa/future
 
  • Like
Reactions: Sima Dr-Z
Pozdrav ekipa, evo ja krenuo u neku avanturu 😆 jos prosle godine uzeo 2-2 grane od caponord i otvorene topove od rsv gen2, pa sad krenuo...veselje samo takvo 😆 grane idu na mjesto, al hladnjak ulja se vise ne moze zavidat na postojece nosace jer grana smeta, trebat ce produzit nosace, pa ce onda vjerojatno i ralicu trebat rezati jer tesko da ce ici na mjesto zbog hladnjaka, pa se nogara ne moze do kraja zatvorit jer udara u granu, tako da ce i to trebat rjesit...i onda treba napravit spojne cijevi od grana do topova( pod raznim kutevima, nije samo produzit) al nista sta brusilica i aparat za varenje nece rjesit 😆😆...evo tek pocetak...
 

Attachments

  • Polish_20220701_190818996-1.jpg
    Polish_20220701_190818996-1.jpg
    2.9 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene and Grom90
Pozdrav ekipa, evo ja krenuo u neku avanturu 😆 jos prosle godine uzeo 2-2 grane od caponord i otvorene topove od rsv gen2, pa sad krenuo...veselje samo takvo 😆 grane idu na mjesto, al hladnjak ulja se vise ne moze zavidat na postojece nosace jer grana smeta, trebat ce produzit nosace, pa ce onda vjerojatno i ralicu trebat rezati jer tesko da ce ici na mjesto zbog hladnjaka, pa se nogara ne moze do kraja zatvorit jer udara u granu, tako da ce i to trebat rjesit...i onda treba napravit spojne cijevi od grana do topova( pod raznim kutevima, nije samo produzit) al nista sta brusilica i aparat za varenje nece rjesit 😆😆...evo tek pocetak...
Pratim ovo, bas me zanima kako ce ispast, cut i radit. Ja sam htio to na svoj stavit. Al sa malo drugačijim cijevima, 👍
 
Pozdrav ekipa, evo ja krenuo u neku avanturu 😆 jos prosle godine uzeo 2-2 grane od caponord i otvorene topove od rsv gen2, pa sad krenuo...veselje samo takvo 😆 grane idu na mjesto, al hladnjak ulja se vise ne moze zavidat na postojece nosace jer grana smeta, trebat ce produzit nosace, pa ce onda vjerojatno i ralicu trebat rezati jer tesko da ce ici na mjesto zbog hladnjaka, pa se nogara ne moze do kraja zatvorit jer udara u granu, tako da ce i to trebat rjesit...i onda treba napravit spojne cijevi od grana do topova( pod raznim kutevima, nije samo produzit) al nista sta brusilica i aparat za varenje nece rjesit 😆😆...evo tek pocetak...

Jbt koliko posla zakurac :D :D

A shotgun ionako lipši :p
 
kad biš mogao kako kopirat Haga/Edvards grane (Akrapovič) , valjda su rješeni svi "problemi" kad se već oem...
 
da, zato se takve stvari rade zimi, bar kod mene, trenutno mi je i ovo malo što moram radit po motorima teška tlaka
 
  • Like
Reactions: MA-Zvone
Vracam se na 2-1, sranje sa ovim 2-2 🙄 desni hladnjak naslonjen na granu, hladnjak ulja ne ide na nosac zbog grane, treba ga spustit, pa onda ne ide ralica na mjesto kako treba, pa nekako napeo ralica i onda borba zavidat ju na bocne oklope, nogara se nemoze sklopit do kraja, to bi strugalo u zavoju i tako 🙄🙄

@Nero jel valja sad?

 
  • Like
  • Love
Reactions: MA-Zvone and Nero
Vracam se na 2-1, sranje sa ovim 2-2 🙄 desni hladnjak naslonjen na granu, hladnjak ulja ne ide na nosac zbog grane, treba ga spustit, pa onda ne ide ralica na mjesto kako treba, pa nekako napeo ralica i onda borba zavidat ju na bocne oklope, nogara se nemoze sklopit do kraja, to bi strugalo u zavoju i tako 🙄🙄

@Nero jel valja sad?


Kad ti dosadi, javi se. Zanima me.

P.S. Nisam ti ja mjerodavan, moja oba RSV-a su drljice :D
 
  • Like
Reactions: ODST