Stari rsv

Kako ide vlasnici rsv-a? Jel ima kvarova 😜

Meni propala zadnja kocnica, al ono bas propala i danas odzracena u svega par minuta...pred malo promijenio komplet crijeva vode...uzeo neka js performance silikonska i gas


 
Ovaj me problem sa zadnjom kocnicom za Apriliu zbunjuje, toliko komplikacija..
Da nisu napravili sluzbeni opoziv do sada, a ne ovako da vlasnici sami popravljaju?
 
Ovaj me problem sa zadnjom kocnicom za Apriliu zbunjuje, toliko komplikacija..
Da nisu napravili sluzbeni opoziv do sada, a ne ovako da vlasnici sami popravljaju?

To nije problem hahahaha to je dodatna oprema, kad na tom motoru pustis gas to ti je kao kad na nekom 4rednom kavicu stisnes zadnju :)
 
  • Like
Reactions: ODST
Ovaj me problem sa zadnjom kocnicom za Apriliu zbunjuje, toliko komplikacija..
Da nisu napravili sluzbeni opoziv do sada, a ne ovako da vlasnici sami popravljaju?
talijani valjda podrazumijevaju da nitko tehnički nepismen neće kupiti to drlo :mrgreen:
 
Kada u 2020, kraj 2020, prićamo razglabamo o krampovima iz 2003....

omg hhahaha
 
a nikad se ne zna, možda Aprilia napravi 2021 opoziv za kočnice na motorima iz 2000-tih, a možda jednostavno samo pošalje upute majstorima kako pravilno odzračit kočnicu.
 
Tko zna koliko puta je filtrirao plastiku iz ulja, popravljao zadnju kočnicu, jebal se sa bendixom.
Ah te kvarljive Aprilije.
Screenshot_20201211-083141_Facebook.jpg
 
piše da je na 27 tisuća mijenjao bendix, a ostalo je sve original, komentar ispod..

1607685966564.png
 
vidio sam ovo po svim mogućim grupama, vjerojatno plod mašte nekog urnebesnog engleza, a djelomično je i netočno jer točke 3. i 7. nisu vezane uz rsv mille..a i ono bole me leđa jer sam kupio R-a, plaky plaky
 
Ima netko kakvu ideju sta bi mi mogli biti sa uricom, onaj desni digitalni dio mi ne radi tj. nekad radi a nekad ne...vecinom imam samo prikazan diagram i to je to, nekad se pojavi temp pa mogu vidjet i napon aku i tako
 
Ja sam na hondi imao ler između prve i trece i trece i pete, taj ler se zvao druga i cetvrta brzina 😜