Stavljanje blokade na runnera za tehnićki

ivan159

Member
kako izgleda blokada,znan da je ka neki prsten ,al me zanima dimenzije,to mislin sam stavljat ..
 
znaš li uopće gdje i kako se stavlja blokada ?  :misli:
 
ma znan sve to,doli na variomatu,sve to kuzin,samo me zanima kakvi i koliki triba bit on prsten tj. blokada
 
odeš u bilo koji servis i tražiš jednu originalnu blokadu da ti poklone... ja ih imam punu kutiju negdje...  :LOL: :LOL:
 
pa koliko ti treba do trgovine, toliko ti treba i do servisa...

blokada je inače originalni dio i u trgovini ga možeš kupiti kao originali dio i to platiti, a na druga vrata uđeš i dobiješ cijelu šaku toga...  :LOL: :LOL:
 
to ti je najobicnija sajba debljine 6mm....vanjskog promjera 25 mm...i unutrasnjeg promjera 20 mm...mozes je napraviti od tvrde plastike ili obicnog zeljeza..... :wink:
 
bas

ALI bolje i dugorocnija investiija je nabavka elek.. blokade za 100kn

prekidac lijevo desno i prst u uvo
 
igor86 said:
bas

ALI bolje i dugorocnija investiija je nabavka elek.. blokade za 100kn

prekidac lijevo desno i prst u uvo
ima za 100 kuna elektricna ? Tko prodaje i gdje... :misli:


fala... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
ima za 100 kuna elektricna ? Tko prodaje i gdje... :misli:


fala... :mrgreen:

da, i ja bi jednu (dvije) po toj cijeni.  (y)
 
Hi hi, neš ti el. blokade  :wink:....

na vezu između pickup i cdi paralelno spoji (+) kondenzatora od 3uF/100V (elektrolit) na njegov (-) pol seriski nadoveži potenciometar (srednji pin tj. klizač) 100 ohm 1W, a jedan od preostalih krajeva staze potenciometra (pin lijevo ili desno) preko prekidača na masu ili masu od CDI-a. Ako je masa CDI-a odvojena od šasije (nije zajednička) potrebno je staviti predotpor između kondenzatora i potenciometra 50 ohm 1W. Okreči potenciometra dok ne dobiješ 50 km/h, prebacivanjem prekidača dodaješ ili otklanjaš sklop sa mase, tj. kad je na masi je aktivna blokada i obratno tj. blokade nema.  :mrgreen:
 
napravite si sami za 15kn, pa prodavajte za 100kn

puni oglasnici blokda cak i na daljinsko iz kucne radinosti



 
strasilo said:
da, i ja bi jednu (dvije) po toj cijeni.  (y)

češ da ti pošaljem par komada? Po stoju svaka  :wink:
 
Joy Rider said:
Hi hi, neš ti el. blokade  :wink:....

na vezu između pickup i cdi paralelno spoji (+) kondenzatora od 3uF/100V (elektrolit) na njegov (-) pol seriski nadoveži potenciometar (srednji pin tj. klizač) 100 ohm 1W, a jedan od preostalih krajeva staze potenciometra (pin lijevo ili desno) preko prekidača na masu ili masu od CDI-a. Ako je masa CDI-a odvojena od šasije (nije zajednička) potrebno je staviti predotpor između kondenzatora i potenciometra 50 ohm 1W. Okreči potenciometra dok ne dobiješ 50 km/h, prebacivanjem prekidača dodaješ ili otklanjaš sklop sa mase, tj. kad je na masi je aktivna blokada i obratno tj. blokade nema.  :mrgreen:
(y)
za svršene,nesvršene i doživotne studente Elektro kojekakvih smjerova ...
te nadarene Uradisam meštre  :wink:
 
Joy Rider said:
češ da ti pošaljem par komada? Po stoju svaka  :wink:

Znaš kako se radi generakla na GSXR-u ?!?

rastaviš, promijeniš dijelove i sastaviš ... jelda je nevjerovatno jednostavno ?  :mrgreen:
 
vickodu said:
Baotian  :misli:
ajd vicko....imam vezu za baotijane....kupis 100 komada po cijeni 60 usd komad...i dobijes jos 20 komada mukte...za dijelove..... :LOL: :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
Znaš kako se radi generakla na GSXR-u ?!?

rastaviš, promijeniš dijelove i sastaviš ... jelda je nevjerovatno jednostavno ?  :mrgreen:

ukratko je baš tako.  :LOL:
 
istokaria san prsten, s koje strane dode prsten s one strane kod variomatu ili prema onoj vanjskoj strani